Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Зупини обрізання дерев у центрі

Впродовж останніх 5+ років з'явилася практика обрізати великі гілки дерев вздовж центральних вулиць.

Зі свого дитинства я пам'ятаю вулиці Шепетівки вкритими зеленню, але зараз я спостерігаю сумну картину, як колись пишні дерева перетворились на якійсь пеньки з дрібкою зелені.

В результаті такий крок, на мою думку, має досить сильний вплив на економіку міста літом в день, тому що гуляти містом вдень стало не комфортно через відсутність затінку, люди сидять по домівках, замість того, щоб витрачати кошти на спонтанні посиденьки в кафе.

До того ж це спонукає людей, яким потрібно кудись дістатись в цей час доби, використати автівку, замість того, щоб дістатись пішки або на громадському транспорті.

Наскільки мені відомо це робилось з метою вберегти лінії електропередач, але чому тоді раніше дерева не були перешкодою?

Тому прошу місцеву владу розглянути це питання та за можливості знайти рішення цієї здавалося б "дрібної" проблеми.

Категорія

ЕКОНОМІКА ТА ФІНАНСИ

Станом на 24 травня петицію підписали 4 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Тихонюк Вадим Миколайович

Дата створення:

8 березня 2021 р.