Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Пішохідна зона біля спорткомплексу "Свема"

У зв’язку з незадовільним станом дорожнього покриття на вулиці Шевченка 14, 14-А та задля забезпечення безперешкодного та безпечного пересування людей з дітьми та дитячими візочками, літніх людей та інших пішоходів просимо:
1. Грунт, що виник на етапі будівництва фундаменту церкви з дощами змістився та перетворився у бруд на поверхні пішохідної зони. Прибрати шар бруду та решту грунту, тому що етап підготовки фундаменту вже завершено.
2. Відремонтувати покриття у дворі будинку Шевченка 14
3. Відремонтувати вхід у двір Шевченка 14-а
4. Відремонтувати покриття на ділянці між спорткомплексом Свема та домами Шевченка 14 та 14-а

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

https://petition.e-dem.ua/Content/Docs/shostka/42-Яковлева.jpg
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 207 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Яковлева Маргарита Анатоліївна

Початок збору підписів:

3 грудня 2020 р.

Відповідь дана:

28 січня 2021 р.