Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Освітлення будинку #10 по вул. Бульварна

Освітити двір по вул. Бульварна 10. Тому, що ввечері, коли виходиш нічого не видно. Бажано встановити LED фонарі.

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Станом на 22 квітня петицію підписали 25 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Аревян Тимур Григ

Дата створення:

24 січня 2021 р.