Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 207 громад!

Українська православна церква

У нашому місті по вулиці Жлоби знаходиться Українська православна церква, яка вимушена орендувати непристосоване приміщення.
У звязку з цим просимо керівництво міста надати дозвіл на виділення земельної ділянки в центральному парку для будівництва храму Української православної церкви, який прикрасить центр нашого міста та стане духовним осередком нашої громади.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Генеральним планом міста Синельникове розміщення громадських та адміністративно-побутових будівель на території паркової зони по вул. Богми не передбачається. Зміни в генеральний план міста Синельникове відповідно до Програми містобудівної діяльності міста Синельникового на 2004-2019 роки також не передбачено. Крім цього даний парк є зоною рекреаційного призначення, використовується для проведення багатьох заходів та масового відвідування мешканцями міста.
Рішенням Синельниківської міської ради від 03.07.2017 № 374-21/VII «Про розгляд електронної петиції про надання дозволу на виділення земельної ділянки у центральному парку для будівництва храму Української православної церкви» електронну петицію «Про надання дозволу на виділення земельної ділянки у центральному парку для будівництва храму Української православної церкви» міською радою не підтримано.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 103 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Куян Олена Олегівна

Початок збору підписів:

12 квітня 2017 р.

Відповідь дана:

4 серпня 2017 р.