Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Призначення зупинки потяга Інтерсіті+ Львів-Дарниця на ст. Славута-1

Славутська міська рада має звернутися з відповідним зверненням до Кабінету Міністрів України, керівництва "Укрзалізниці" щодо доцільності призначення додаткової зупинки потяга Інтерсіті+ Львів-Дарниця на станції Славута-1.

Зупинка потяга Львів-Дарниця суттєво розвантажить пасажиропотік північного регіону Хмельницької області - як в напрямку Києва, так і Львова.

Доцільність зупинки саме в Славуті, оскільки вона розташована у центрі північної агломерації і може слугувати відправною точкою для мешканців не лише м. Славута, а й м. Шепетівка, м. Нетішина, Славутського, Шепетівського, Ізяславського районів.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

СЛАВУТСЬКА МІСЬКА РАДА
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
49 сесії міської ради VІІ скликання

14 лютого 2020р.
Славута № 29-49/2020

Про розгляд електронної петиції
«Про призначення зупинки потяга
Інтерсіті+ Львів-Дарниця на ст. Славута-1»

Розглянувши електронну петицію «Про призначення зупинки потяга Інтерсіті+ Львів-Дарниця на ст. Славута-1», адресованої Славутській міській раді, від 27.01.2020 р. № 1, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, відповідно до ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян», Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Славутській міській раді, затвердженого рішенням Славутської міської ради від 27.11.2015 р № 18-2/2015 р., із внесеними змінами та доповненнями, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Славутська міська рада ВИРІШИЛА:

1. Електронну петицію «Про призначення зупинки потяга Інтерсіті+ Львів-Дарниця на ст. Славута-1» підтримати.
2. Славутській міській раді звернутися до Кабінету Міністрів України, АТ «Укрзалізниця», народного депутата України Жмеренецького О.С. щодо доцільності призначення додаткової зупинки потяга Інтерсіті+ Львів-Дарниця на станції Славута-1 (текст звернення додається).
3. Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутської міської ради (Гавюк А.А.) про результати розгляду повідомити Зайця Р.О. — автора (ініціатора) даної електронної петиції.
4. Міському голові публічно оголосити на офіційному вебсайті Славутської міської ради та її виконавчого комітету про підтримку електронної петиції «Про призначення зупинки потяга Інтерсіті+ Львів-Дарниця на ст. Славута-1» від 27.01.2020 р. № 1.
5. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань житлово-комунального господарства, інвестицій, промисловості, торгівлі, розвитку підприємництва, будівництва та благоустрою, транспорту, зв’язку (Якимчук С.М.), а організацію його виконання – на секретаря міської ради Медведєву С.В.


Міський голова В.Б.Сидор
Додаток до рішення
Славутської міської ради
від 14 лютого 2020р.
№ 29-49/2020

Кабінет Міністрів України

АТ «Укрзалізниця»

Народному депутату України
Жмеренецькому О.С.

Звернення
щодо призначення додаткової зупинки
потяга Інтерсіті+ Львів-Дарниця на станції Славута-1
Депутати Славутської міської ради звертаються до Вас в інтересах мешканців Славутської міської об’єднаної територіальної громади з проханням допомогти вирішити важливе питання щодо призначення додаткової зупинки потяга Інтерсіті+ Львів-Дарниця на станції Славута-1. Доцільність полягає у наступному.
Відстань від міста Славути до міста Дубно Рівненської області, найближчого населеного пункту, де зупиняється потяг, становить 112,2 км., а по часу складає 1 год. 38 хв. Дана відстань є занадто великою та унеможливлює мешканцям міста Славути та суміжних міст Хмельницької області купити квиток на потяг Інтерсіті+ Львів-Дарниця та доїхати у необхідному напрямку.
Місто Славута розташоване у центрі північної агломерації Хмельницької області і може слугувати відправною точкою для мешканців не лише міста Славути, а й міст Шепетівки та Нетішин, Славутського, Шепетівського, Ізяславського районів.
На станції Славута-1 наявний необхідний пасажиропотік, технічні та технологічні можливості. Стан інфраструктури, особливість рельєфу місцевості дозволить додаткову зупинку потягу Інтерсіті+ Львів-Дарниця на станції Славута-1. При цьому збільшення часу прямування потягу в середньому до 5 хвилин у кожну сторону компенсуватиметься шляхом пришвидшення швидкості на окремих ділянках руху.
Вказана зупинка розвантажить пасажиропотік студентів, осіб, котрі працюють та навчаються у містах Львів та Київ.
Потяг є найбільш безпечним видом транспорту на відміну від автобуса та значно комфортнішим для здійснення поїздок на далекі відстані.
З огляду на вищевикладене, просимо Вас вирішити дане питання на користь Славутської міської об’єднаної територіальної громади та мешканців прилеглих ОТГ, призначивши додаткову зупинку потяга Інтерсіті+ Львів-Дарниця на ст. Славута-1.
Сподіваємося на позитивне вирішення порушеного у зверненні питання.
Секретар ради С.В. Медведєва
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 103 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Заєць Руслан Олександрович

Початок збору підписів:

29 січня 2020 р.

Відповідь дана:

17 лютого 2020 р.