Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Громадські слухання щодо консультативного опитування жителів міста і району з питання збереження статусу Славути і Славутського району

Після закінчення карантину провести в Славуті громадські слухання щодо консультативного опитування про збереження статусу міста і Славутського району з можливим приєднанням (за їхньою згодою) інших районів, для чого запросити до участі їх представників.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

СЛАВУТСЬКА МІСЬКА РАДА
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
51 сесії міської ради VІІ скликання

15 травня 2020р.
Славута № 20-51/2020

Про розгляд електронної петиції «Про
проведення громадських слухань щодо
консультативного опитування жителів
міста і району з питання збереження
статусу Славути і Славутського району»

Розглянувши електронну петицію «Про проведення громадських слухань щодо консультативного опитування жителів міста і району з питання збереження статусу Славути і Славутського району», адресовану Славутській міській раді, від 08.05.2020 р. № 2, заслухавши громадян, підписантів петиції, встановлено наступне.
Вказаною петицією передбачено проведення після закінчення карантину в Славуті громадських слухань щодо консультативного опитування про збереження статусу міста і Славутського району з можливим приєднанням (за їхньою згодою) інших районів, для чого запросити до участі їх представників.
За нормами статті 4 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», місцеве самоврядування ґрунтується, зокрема, на таких принципах, як поєднання місцевих і державних інтересів, державної підтримки та гарантії місцевого самоврядування.
Відповідно до ст.13 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», територіальна громада має право проводити громадські слухання – зустрічатися з депутатами відповідної ради та посадовими особами місцевого самоврядування, під час яких члени територіальної громади можуть заслуховувати їх, порушувати питання та вносити пропозиції щодо питань місцевого значення, що належать до відання місцевого самоврядування.
Таким чином, із аналізу норм вищевикладеного законодавства вбачається, що до повноважень органів місцевого самоврядування належить право проводити громадські слухання в межах та з питань місцевого значення.
Враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, законності, правопорядку відповідно до ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян», Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Славутській міській раді, затвердженого рішенням Славутської міської ради від 27.11.2015 р № 18-2/2015 р., із внесеними змінами та доповненнями, згідно ст.19 Конституції України з метою забезпечення дотримання прав та законних інтересів Славутської міської об’єднаної територіальної громади в процесі реалізації реформи децентралізації, керуючись ст. 4,13,24,25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та ст.32, главою 2.7. Статуту територіальної громади міста Славута, затвердженого рішенням Славутської міської ради №1 від 17.07.1998 року, Славутська міська рада ВИРІШИЛА:
1.Електронну петицію «Про проведення громадських слухань щодо консультативного опитування жителів міста і району з питання збереження статусу Славути і Славутського району» підтримати.
2.Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутської міської ради (Гавюк А.А.) повідомити про результати розгляду даної електронної петиції її автора (ініціатора) – Напиткіна В.М. та оприлюднити її на Веб-сайті петицій.
3.Міському голові публічно оголосити на офіційному вебсайті Славутської міської ради та її виконавчого комітету про підтримку електронної петиції «Про проведення громадських слухань щодо консультативного опитування жителів міста і району з питання збереження статусу Славути і Славутського району» від 08.05.2020 р. №2.
4. Секретарю Славутської міської ради (Медведєвій С.В.):
4.1.після завершення карантину на усій території України, забезпечити підготовку та проведення громадських слухань серед жителів Славутської міської об’єднаної територіальної громади з питання збереження статусу Славути і Славутського району в порядку визначеному главою 2.7 Статуту територіальної громади міста Славута;
4.2.пропозиції, які будуть внесені за результатами проведених громадських слухань, подати на розгляд сесії Славутської міської ради для вжиття подальших заходів щодо збереження Славутського району із адміністративним центром – м. Славута при вирішенні питань формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального (районного) рівня Хмельницької області.
5.Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, законності, правопорядку (Климковецький М.О.), а організацію його виконання – на секретаря Славутської міської ради Медведєву С.В. та керуючого справами Круту В.Л.


Міський голова В.Б.Сидор

Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Станом на 20 липня петицію підписали 129 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Напиткін Валерій Михайлович

Початок збору підписів:

3 травня 2020 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

31 травня 2020 р.