Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Будівництво футбольного поля в мікрорайоні «Військове містечко» з проведенням капітального ремонту елементів благоустрою прилеглої території.

У зв’язку з недостатньою кількістю футбольних полів та майданчиків, а також обмеженим доступом жителів до центрального стадіону що знаходиться на території парку, я Кишан Микола Олександрович в особі голови Федерації Футболу Славути (42053636) звертаюся до жителів м. Славути та депутатів Славутської міської ради підтримати проект щодо будівництва футбольного поля в мікрорайоні «Військове містечко» (біля «Епіцентру»).
МЕТА ПРОЕКТУ
Створення умов і можливості для всіх бажаючих займатися спортом, підтримувати себе у формі і зміцнювати своє здоров'я, а також забезпечення для всіх бажаючих проведення вільного часу в комфортній розвиненій інфраструктурі.
Крім того, на футбольному полі будуть проводиться спортивно-масові заходи, тренування дитячо-юнацьких команд з футболу та всіх бажаючих жителів, що дозволить підвищити інтерес молоді до спорту.
ПРОПОНОВАНЕ РІШЕННЯ, ЩОДО РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМИ І ЙОГО ОБГРУНТУВАННЯ
Рішенням даної проблеми є будівництво в вищевказаному місці футбольного поля з натуральним покриттям розміром 100х70, встановленням огороджень і трибун для глядачів, а також проведенням капітального ремонту елементів благоустрою (будівництво пішохідних доріжок) прилеглої території. Це дозволить залучити якомога більше жителів району, в тому числі дітей та підлітків до занять спортом і проведення вільного часу на свіжому повітрі. У перспективі планується будівництво міні-футбольного майданчика з натуральним покриттям розміром 22х40.
У випадку схвальної відповіді прошу, вас передати територію облаштування в оренду ГО «Федерація Футболу Славути» за символічну суму 12 грн в рік строком на 30 років та у відповідності до ст. 282 Податкового кодексу України надати пільгу щодо сплати земельного податку для юридичної особи

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮСЛАВУТСЬКА МІСЬКА РАДА
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
54 сесії міської ради VІІ скликання

31 липня 2020р.
Славута № 13-54/2020

Про розгляд електронної петиції
«Про будівництво футбольного поля
в мікрорайоні «Військове містечко»
з проведення капітального ремонту
елементів благоустрою прилеглої території»

Розглянувши електронну петицію «Про будівництво футбольного поля в мікрорайоні «Військове містечко» з проведення капітального ремонту елементів благоустрою прилеглої території», адресованої Славутській міській раді, від 29.05.2020 р. № 4, встановлено наступне.
Рішенням Славутської міської ради від 23.12.2016 року № 15-15/2016 «Про затвердження Детального плану території, обмеженої вулицями Ярослава Мудрого та Володимирська міста Славути Хмельницької області» затверджено проект містобудівної документації детального плану території, обмеженої вулицями Ярослава Мудрого та Володимирська міста Славути Хмельницької області.
Згідно графічної частини даної містобудівної документації в місці, запропонованому автором електронної петиції, передбачено будівництво стадіону.
Також розроблено робочі проекти на «Будівництво футбольного поля із штучним покриттям по вул. Я. Мудрого,59 в м. Славута Хмельницької області» розміром 60х40 та «Реконструкція спортивного ядра на стадіоні ДЮСШ по вул. Острозька, 6-а в м. Славута Хмельницької області», яким передбачається здійснення реконструкції існуючого спортивного ядра ДЮСШ (влаштування штучного покриття бігових доріжок та системи автоматичного поливу футбольного поля); будівництво трьох нових полів (поля для міні-футболу, універсального спортивного майданчику, майданчику для гри в міні-хокей (дитячий)).
Відповідно до п.п. 14.1.136. п. 14.1. ст. 14 Податкового кодексу України орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності - обов'язковий платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою. Порядок, строки, розміри сплати орендної плати регламентується статтями 274, 288-289 Податкового кодексу України, а також статтями 21-23 Закону України «Про оренду землі». Із аналізу вказаних норм слідує, що у Славутської міської ради відсутні правові підстави передати земельну ділянку громадській організації «Федерація футболу Славути» за 12 грн. в рік строком на 30 років.
Статтею 282 Податкового кодексу України визначено вичерпний перелік юридичних осіб, які звільняються від сплати податку.
Згідно з п.п. 12.3.7. п. 12.3. ст. 12 Податкового кодексу України не дозволяється сільським, селищним, міським радам та радам об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, встановлювати індивідуальні пільгові ставки місцевих податків та зборів для окремих юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців і фізичних осіб або звільняти їх від сплати таких податків та зборів.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України (ст. 19 Конституції України).
Таким чином, на виконання приписів вказаної норми, Славутська міська рада не може надати пільгу щодо сплати земельного податку для індивідуально визначеної юридичної особи, зокрема громадської організації «Федерація Футболу Славути».
З огляду на вищевикладене, беручи до уваги норми ст.ст. 12, 14, 274, 282, 288-289 Податкового кодексу України, ст. ст. 21-23 Закону України «Про оренду землі», враховуючи рішення Славутської міської ради від 23.12.2016 року № 15-15/2016 «Про затвердження Детального плану території, обмеженої вулицями Ярослава Мудрого та Володимирська міста Славути Хмельницької області», пропозиції постійних депутатських комісій, відповідно до ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян», Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Славутській міській раді, затвердженого рішенням Славутської міської ради від 27.11.2015 р № 18-2/2015 р., із внесеними змінами та доповненнями, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Славутська міська рада ВИРІШИЛА:
1.Електронну петицію «Про будівництво футбольного поля в мікрорайоні «Військове містечко» з проведення капітального ремонту елементів благоустрою прилеглої території» не підтримати.
2.Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутської міської ради (Гавюк А.А.) про результати розгляду повідомити Кишана М.О. — автора (ініціатора) даної електронної петиції.
3.Міському голові публічно оголосити на офіційному вебсайті Славутської міської ради та її виконавчого комітету про не підтримку електронної петиції «Про будівництво футбольного поля в мікрорайоні «Військове містечко» з проведення капітального ремонту елементів благоустрою прилеглої території» від 29.05.2020 р. № 4.
4.Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань житлово-комунального господарства, інвестицій, промисловості, торгівлі, розвитку підприємництва, будівництва та благоустрою, транспорту, зв’язку (Якимчук С.М.), а організацію його виконання – на секретаря міської ради Медведєву С.В

Міський голова В.Б.Сидор


Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 24 червня петицію підписали 107 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кишан Микола Олександрович

Початок збору підписів:

24 травня 2020 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

2 липня 2020 р.