Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Програма побудови суспільства Відповідальної Демократії

Програма (стисло):
ВІДКРИТІ ВИБОРИ: виборці реєструються особисто і поіменно у електронному реєстрі виборців, який діє на протязі 5 років з часу подання заяви. Наявність виборця у реєстрі надає йому можливість, після електронної ідентифікації, проголосувати.
Під час електронного голосування відбувається кодування ПІБ та інших даних виборця. Декодування – після закінчення встановленого терміну виборів. Формуються та оприлюднюються підсумки виборів: скільки голосів отримав той чи інший кандидат, хто і за кого особисто віддав свій голос.
ПРАВО ВИБОРЦІВ ВІДКЛИКАТИ ГОЛОСИ: важливим кроком впливу виборця на обраного є відкликання свого голосу. Персоналізація виборців та прозорість вибору створюють дієвий механізм безпосередньої народної влади.
Рішення про відкликання голосу кожен виборець приймає самостійно, здійснює цей крок через особистий електронний кабінет виборця в будь-який час.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВИБОРЦІВ ЗА СВОЇХ ОБРАНЦІВ: право на відкликання голосів дає виборцям можливість позбавляти влади тих, хто втратив довіру.
Втрата 50% голосів означатиме позбавлення президента/ депутата/ голови громади владних повноважень. Втрата партією 50% голосів своїх виборців означатиме вихід її з колективного органу влади.
У випадку, коли обрані народом президент/ депутат/ голова громади своїми діями завдали матеріальну шкоду суспільству або громаді, виборці, які не відкликали свої голоси, несуть солідарну матеріальну відповідальність у розмірі 50% від завданої шкоди, якщо це доведено судом.
ОПЛАЧЕНА УЧАСТЬ У ВИБОРАХ: вибори народних представників до влади мають організовувати та оплачувати самі виборці.
Кожен громадянин, хто реєструє себе у кабінеті виборця, сплачує реєстраційний внесок 500 гривен (по 100 гривень на рік). З цих внесків створюється постійно діючий виборчий фонд .

ПРО МАЙБУТНЄ: зараз народ України, виборці знаходяться в становищі «дурнів». Багато хто з розумних людей це відчувають, намагаються змінити стан речей. Це можливо зробити тільки через впровадження нової системи виборів і контролю влади.
«Програма побудови суспільства Відповідальної Демократії» вперше пропонується і обговорюється в Україні. У нас є унікальний шанс перемогти не тільки Росію, а й внутрішнього ворога - стару таємну систему виборів, яка дозволяє олігархам і крадіям утримувати владу. Втілюємо інновацію!
В повному обсязі Програма надіслана ГОЛОВІ громади від ГО «За Демократичне Виборче Право»

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

17.07.2024 року №04-29/978

Голові громадської організації
“За демократичне виборче право”
Горбачову Миколі Семеновичу
niksemgor@gmail.com

Ваша петиція “Програма побудови суспільства відповідальної демократії”, яка була розміщена на сайті місцевих петицій 17.05.2024 року набрала 2 голоси зі 100 необхідних, з огляду на що, відповідно до ч.10 ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян» вона розглянута у виконавчому комітеті Славутської міської ради в порядку встановленому цим Законом як звернення. В результаті розгляду повідомляємо наступне.
Відповідно до ст.19 Конституції України, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Внесення змін до чинного законодавства України, в тому числі щодо оплаченої участі у виборах та сплата ними реєстраційного внеску в сумі 500,00 (п’ятсот гривень 00 копійок) не відноситься до повноважень органів місцевого самоврядування, а є компетенцією Верховної Ради України.
Одночасно роз'яснюємо Вам, що відповідно до ЗУ “Про звернення громадян” та ст.5 Кодексу адміністративного судочинства України, Ви маєте право оскаржити відповідь на своє звернення до Хмельницького окружного адміністративного суду в порядку адміністративного судочинства відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України протягом 6-ти місячного строку з дня коли особа дізналась або повинна була дізнатись про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.Міський голова В.Б. Сидор


Вик.: Гавюк А., Кравчук І. (03842) 7-65-64
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Станом на 21 липня петицію підписали 2 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ГО "За Демократичне Виборче Право"

Дата створення:

17 травня 2024 р.