Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 209 громад!

О возобновлении обязательной дезинсекции зеленых насаждений города от клещей.

Численность клещей на территории Славянска растет с каждым годом в геометрической прогрессии. Количество укушенных и заболевших от укусов клещей людей увеличивается. Животные, в том числе собаки умирают от укусов клещей.
Очень большое количество клещей в парках, но они встречаются и во дворах жилых домов и на детских площадках.(в частности мк-н Артема, нельзя выйти не в одну посадку, везде они "валерки", так их у нас называют.).
Не все клещи переносят возбудителей заболевания. В то же время, существуют такие опасные заболевания, как клещевой боррелиоз (болезнь Лайма), клещевой вирусный энцефалит, марсельская лихорадка и другие.
Ежегодно в Украине фиксируется 1 500 случаев боррелиоза (болезнь Лайма).

Прошу принять решение о возобновлении обязательной дезинсекции зеленых насаждений города Славянска от клещей.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Астахову С.Л.
м. Слов’янськВашу електронну петицію розглянуто Слов’янською міською радою.
По факту розгляду повідомляємо, що питання проведення акарицидних заходів в зелених зонах міста розглянуто на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та міського господарства 17.05.2019 року. Відповідно до інформації, наданої відділом охорони здоров’я Слов’янської міської ради кількість зареєстрованих випадків укусів кліща у порівнянні з минулим роком зменшилася на 8%. Стаціонарне лікування з хворобою Лайма (бореліоз) у 2019 році отримали: 2019 рік – 2 особи, 2018 рік – 48 осіб, 2017 рік – 59 осіб, 2016 рік -44 особи, 2015 рік – 55 осіб. Згідно рішення депутатської комісії Слов’янській міській раді рекомендовано підтримати петицію.
Акарицидна обробка проводиться в травні, у період першого піку активності кліщів, а також у серпні, коли вони готуються до зимівлі. На черговій сесії Слов’янської міської ради, в травні місяці поточного року, пропонується розглянути питання щодо доповнення Програми економічного і соціального розвитку території Слов’янської міської ради на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки заходом «Акарицидна обробка зелених насаджень на території м. Слов’янська».
Також повідомляємо, що у відповідність до рішення Слов’янської міської ради від 15.02.2017 №12-ХХ-7 «Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Слов’янській міській раді в новій редакції» електронну петицію буде розглянуто на наступній сесії Слов’янської міської ради.


Міський голова В.М.Лях

Нікулеско С.Б.
3-35-07
Соловей Л.В.
2-03-16
Башкаєв .В.Г.
2-01-78
Джим О.Ю.
62-12-39
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Петицію підписали 274 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Астахов Сергей Львович

Початок збору підписів:

13 травня 2019 р.

Відповідь дана:

28 травня 2019 р.