Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 222 громади!

ДУЖЕ ЖАХЛИВА ДОРОГА ПО ВУЛИЦІ ГРИГОРІЯ ДАНИЛЕВСЬКОГО!!!

Рік тому я вже писав таку саму петицію. Просив оновлення дорожньої стрічки від залізничного вокзалу до району Машчормет. В минулому році на петицію відреагували листом «Дали відповідь що дорога додана у плани робіт на 2019р.» нижче додаю скан листа. пройшло більше року... результату нуль. Прошу оновити дорожню стрічку по вулиці ГРИГОРІЯ ДАНИЛЕВСЬКОГО. Стан дороги жахливий. Дороги не лишилось, тільки ями вижче коліна. Дорогу продовжують руйнувати фури. Прошу відреагувати на петицію, і прийняти відповідні міри по відновленню дороги.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 2 березня петицію підписали 145 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Мотузко Владислав Вадимович

Дата створення:

18 лютого 2020 р.