Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 213 громад!

Дорога во дворе больницы

Прошу руководство города отремонтировать дорогу во дворе городской клинической больницы по адресу ул Шевченко,40. Там на каталках и колясках возят больных между отделениями на обследования, а дорога такая, что ногу можно сломать даже здоровому человеку.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 11 серпня петицію підписали 140 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Каліух Лариса Олексіївна

Початок збору підписів:

15 травня 2020 р.

До кінця збору підписів залишилось: