Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 227 громад!

Пешеходный переход по Олекси Тихого

По ул. Олекси Тихого (бывшая Ленинградская) невозможно перейти дорогу особенно в темное время суток.
Необходимо установить светофор с пешеходным переходом посередине участка улицы от кольца Черевковки до кладбища. Машины по этой улице не придерживаются правил скорости. Переходить дорогу очень опасно.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 16 квітня петицію підписали 68 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сердюк Анастасія Станіславівна

Початок збору підписів:

1 лютого 2021 р.

До кінця збору підписів залишилось: