Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 342 громади!

Встановлення фандоматів на території громади!

Прошу розглянути цікаву ідею встановлення трьох фандоматів на території Слов'янська, а саме в Центрі міста, в мікрорайоні Лісний та в районі Залізничного Вокзалу.
Фандомат - пристрій, який приймає пластикові пляшки, а натомість видає фіксовану кількість корму для тварин. Приклади встановлення таких апаратів є у м. Київ, м. Харків.
Встановлення такого пристрою допомогає вирішити проблему засмічення громади пластиковими пляшками, а отже навчає мешканців відповідально ставитись до небезпечних відходів.
Окремо мешканці можуть підгодовувати не тільки власних домашніх улюбленців, але і безпритульних. І нарешті, встановлення таких апаратів додає нашому місту сучасності та престижу!

Міська влада повинна лише закупити такі апарати (за даними комунального підприємства Харкова, 90 000 грн було витрачено на закупівлю трьох апаратів), домовитись з відповідним підприємством стосовно вивезення пластикових пляшок і закупівлю корму для тварин.
Дякую!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Браславський Д.В.
м. Слов’янськ

Вашу електронну петицію розглянуто Слов’янською міською радою.
По факту розгляду повідомляємо, що у відповідності до Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Слов’янській міській раді в новій редакції, затвердженого рішенням Слов’янської міської ради від 25.07.2019 №25-LХVII-7 «Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Слов’янській міській раді в новій редакції», електронні петиції розглядаються на профільних комісіях. Вашу електронну петицію з питання встановлення на території міста фандоматів для прийому пластикових пляшок планується розглянути на черговому засіданні постійної комісії міської ради з питань комунальної власності та міського господарства. Про дату та час проведення засідання комісії Вам буде повідомлено додатково.В.о. міського голови,
заступник міського голови В.В.Шаульська

Башкаєв В.Г.
2-01-78
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Петицію підписали 254 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

БРАСЛАВСЬКИЙ ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ

Початок збору підписів:

12 травня 2021 р.

Відповідь дана:

27 липня 2021 р.