Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 342 громади!

Щодо швидкого та своєчасного прибуття пожежних підрозділів на пожежі!

Одним з пріоритетних завдань забезпечення ефективного функціонування пожежних підрозділів є час прибуття підрозділів на пожежу. Від своєчасного прибуття пожежних на виклик залижить життя та здоров'я наших мешканців міста. Негативні наслідки від пожежі будуть меншими, якщо зменшити час прибуття пожежних на виклик, яке обумовлює якість дорожнього покриття.
Для скорочення часу прибуття до місць виклику пожежних підрозділів, достатніх для успішного гасіння пожежі, необхідно здійснити позаплановий поточний ремонт (ямковий) дорожнього покриття, що веде до державної пожежно-рятувальної частини №37, а саме: вулиця Труда та провулок Мартиненко в місті Слов'янськ. Пожежу легше загасити на початковій стадії, тож кожна хвилина на вагу золота!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Тимченко С.М.
м. Слов’янськ

Вашу електронну петицію розглянуто Слов’янською міською радою.
По факту розгляду повідомляємо, що у відповідності до Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Слов’янській міській раді в новій редакції, затвердженого рішенням Слов’янської міської ради від 25.07.2019 №25-LХVII-7 «Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Слов’янській міській раді в новій редакції», електронні петиції розглядаються на профільних комісіях. Вашу електронну петицію з питання проведення ремонту дорожнього покриття по вул. Праці та пров. Мартиненка планується розглянути на черговому засіданні постійної комісії міської ради з питань комунальної власності та міського господарства. Про дату та час проведення засідання комісії Вам буде повідомлено додатково.Міський голова В.М. Лях


Башкаєв В.Г.
2-01-78

Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 254 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Тимченко Сергій Миколайович

Початок збору підписів:

14 травня 2021 р.

Відповідь дана:

7 червня 2021 р.