Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 342 громади!

Заборона будівництва ЕПІЦЕНТРУ біля озера.


Стало відомо, що навколо озера Шовковичного (біля парку та ринку «Приозерний», колишнього квіткового ринку на САТу) планується будівництво будівельного гіпермаркету ЕПІЦЕНТР. Вважаємо це рішення не виваженим з наступних причин.
У випадку будівництва такого об’єкту великовагові вантажівки будуть руйнувати центральні дороги міста, зона потенційного відпочинку перед озером перетвориться на склад будівельних матеріалів, а велика парковка навколо озера буде забруднювати водний об’єкт та екологію рекреаційної зони.
Вулиця Лозановича буде перевантажена великим потоком транспорту, що суттєво сповільнить рух громадського транспорту на цій дільниці дороги.
Просимо не допустити будівництво торгівельного об’єкту Епіцентр в центрі міста по вулиці Лозановича та розглянути можливість проведення земельного аукціону для будівництва Епіцентру на будь-якій іншій земельній ділянці.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

гр. Кожуховій Л.В.
електронна адреса:
ozyhovaL567@gmail.com25 червня 2021 року на веб-сайті Єдиної системи місцевих електронних петицій розміщена петиція Кожухової Людмили Володимирівни з питання заборони будівництва Епіцентру біля озера Шовковичного (біля парку та ринку “Приозерний”, колишнього квіткового ринку на САТУ) в м. Слов’янську. Станом на 11 серпня 2021 року петицію підписали 250 осіб з 250 необхідних.
Розглянувши петицію повідомляємо наступне, що на теперішній час до Слов’янської міської ради з питання будівництва Епіцентру в м. Слов’янську ніхто не звертався, вихідна документація на проектування не надавалася.
Між тим повідомляємо, що рішенням Слов’янської міської ради від 04.09.2013 №20-XLVII-6 “Про затвердження детального плану територій центральної частини міста Слов’янськ в межах вулиці Лозановича, вулиці Ярослава Мудрого, провулка Ярослава Мудрого, вулиці Добровольського, вулиці Банківська” затверджена містобудівна документація, якою в зазначеному районі передбачені: вже збудований торговий комплекс “Приозерний”, а також запроектовані одно-двоповерховий торговий центр площею 4349,00 кв.м, одно-двоповерховий спортивно-розважальний комплекс площею 6696,00 кв.м та торгові павільйони.
Разом з цим повідомляємо, що зазначена петиція адресована Слов’янській міській раді. Розгляд зазначеної петиції здійснюється згідно Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Слов’янській міській раді в новій редакції, затвердженого рішенням Слов’янської міської ради від 25.07.2019 №25-LXVII-7.
Враховуючи вимоги ст. 4 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 78 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.3 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», Указ Президента України від 26.05.2021 №210/2021 «Про утворення військово-цивільної адміністрації», розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації від 04.08.2021 №71/7-21-рк «Про кадри» щодо призначення керівника Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області, повноваження Слов’янської міської ради 8 скликання та Слов’янського міського голови Ляха В.М. достроково припиненні з 05.08.2021. Згідно абзацу 4 частини 1 статті 1 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» військово-цивільні адміністрації населених пунктів - це тимчасові державні органи, що здійснюють на територіях відповідних територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України, повноваження сільських, селищних, міських, районних у містах (у разі їх створення) рад, виконавчих органів сільських, селищних, міських, районних у містах (у разі їх створення) рад, сільських, селищних, міських голів та інші повноваження, визначені цим Законом. Тобто, враховуючи вище викладене, Слов’янська міська військово цивільна адміністрація, утворена Указом Президента України від 26.05.2021 №210/2021 «Про утворення військово-цивільної адміністрації» здійснює на території Слов’янської міської територіальної громади повноваження Слов’янського міського голови, Слов’янської міської ради та її виконавчих органів.
Після прийняття рішення керівником Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації про можливість цієї ВЦА здійснювати повноваження, віднесені законом до відання виконавчих органів міської ради (абзац 5 частина 1 статті 3 ЗУ «Про військово-цивільні адміністрації») зазначена петиція буде розглянута згідно вимог діючого законодавства України та прийнято рішення про підтримку або не підтримку електронної петиції.


В.о. міського голови,
заступник міського голови В.В.Шаульська
Погоджено:

Заступник міського голови А.В. Секлецов

Корепанов Фред Феліксович
тел. (06262) 2-14-00

Кудріна Ольга Володимирівна
тел. (06262) 2-03-16
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Петицію підписали 250 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

КОЖУХОВА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА

Початок збору підписів:

25 червня 2021 р.

Відповідь дана:

23 серпня 2021 р.