Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

ШКОЛЬНИКАМ ПРОЕЗД В ОБЩЕСТВЕННОМ ТРАНСПОРТЕ - БЕСПЛАТНО, СТУДЕНТАМ СКИДКА 50%.

С 1 сентября этого года школьники ездят бесплатно, а студенты платят за проезд 50% в Краматорске.
Почему наши, Славянские школьники и студенты не имеют до сих пор подобных привилегий?
Обращаюсь к руководству города Славянск :
- Воспользуйтесь пожалуйста опытом Краматорска.
- Позаботьтесь и о наших детях тоже.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Мазур О.Ю.
вул. Горова, буд 22
місто Слов’янськ
095-067-01-58Шановна Оксано Юріївно!

Слов’янською міською військово-цивільною адміністрацією Краматорського району Донецької області розглянута Ваша петиція щодо безкоштовного проїзду для учнів та пільгового – для студентів Слов’янської міської територіальної громади, яка набрала 269 голосів з 250 необхідних. Повідомляємо про результати розгляду:
Відповідно до Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» військово-цивільні адміністрації населених пунктів здійснюють делеговані повноваження органів виконавчої влади, надані органам місцевого самоврядування законами України. Статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування» визначено, що до власних (самоврядних) повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить забезпечення пільгового проїзду учнів, вихованців та педагогічних працівників до місця навчання і додому у порядку та розмірах, визначених органами місцевого самоврядування, за рахунок видатків відповідних місцевих бюджетів. Відповідно до ст. 8 Закону України «Про повну загальну середню освіту» органи місцевого самоврядування забезпечують територіальну доступність повної загальної середньої освіти у межах повноважень.
Територіальну доступність повної загальної середньої освіти у Слов’янській міській територіальній громаді забезпечують 20 закладів та 2 філії. За кожним комунальним закладом, що забезпечує здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, закріплена територія обслуговування. Учні мають змогу здобувати освіту у найбільш доступному та наближеному до місця їх проживання закладі освіти (його структурному підрозділі). Особи, які здобувають повну загальну середню освіту, проживають у сільській місцевості і потребують підвезення до закладу освіти і у зворотному напрямку, забезпечуються таким підвезенням шкільним автобусом до Билбасівського опорного закладу. Нагальна потреба у підвезенні учнів закладів Слов’янської міської територіальної громади до місць навчання відсутня.
Пільги на проїзд дітей шкільного віку міським електротранспортом встановлені рішенням виконкому Слов'янської міської ради. Вартість квитка тривалого використання становить для учнів 50,0 грн (36% від повної вартості), для студентів очної форми навчання 70, 0 грн (50% від повної вартості).


Керівник Слов’янської міської
військово-цивільної адміністрації Вадим ЛЯХ

Хохлова М.В.
Макієнко Р.В.
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 271 особа з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Мазур Оксана Юріївна

Початок збору підписів:

27 жовтня 2021 р.

Відповідь дана:

4 листопада 2021 р.