Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Освещение улицы Вокзальная

Прошу обратить внимание главы Вца на качество освещения одной из самых важных улиц города это улица Вокзальная/Центральная. Для чего горят фонари которые не чего не освещают.Видомиость ужасная даже в авто с включенными фарами.Пешеходный переход в районе 8 квартирной на котором неоднократно сбивали людей вообще не попадает в зону освещения. В зимнее время такое освещение подвергает опасности детей 11 и 19 школы а также тех деток кто посещает спорт школу.Как можно было допустить установку фонарей которые светят разными оттенками это же ужасное зрелище.Сделайте освещение как на улице Свободы желательно по всему городу.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮСолонський О.В.
м.Слов’янськ


Вашу електронну петицію розглянуто Слов’янською міською військово-цивільною адміністрацією у відповідність до розпорядження керівника Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації від 01.11.2021 №446 «Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Слов’янській міській військово-цивільній адміністрації Краматорського району Донецької області». Ваша петиція підтримана.
По факту розгляду петиції повідомляємо, що по вул.Вокзальна та вул.Центральна зовнішнє освітлення знаходиться у робочому стані . Освітлення здійснюється у відповідності до графіку часів горіння світлоточок.
Разом з тим повідомляємо, що з метою підвищення якості зовнішнього освітлення міста розроблено проектно-кошторисна документація по об’єкту «Модернізація зовнішнього освітлення шляхом реконструкції в м.Слов’янськ, Донецької області», яким передбачено заміна світильників по вулицям міста, в тому числі і по вул.Вокзальна та вул.Центральна.
Керівник Слов’янської міської
військово-цивільної адміністрації Вадим ЛЯХ


Олена Новікова
2-01-78


Погоджено:
Ольга ЗАРУБА
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 275 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

СОЛОНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ

Початок збору підписів:

2 листопада 2021 р.

Відповідь дана:

26 листопада 2021 р.