Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Облаштування міського парку на набережній біля стадіону в смт. Смоліне

Оскільки в Смолінській ОТГ взагалі відутній парк для активного та пасивного відпочинку мешканців громади, ГО «Смолінський актив» в особі голови Науменко В.В. звертається до Вас з пропозицією облаштувати міський парк саме на набережній біля стадіону "Шахтар" в смт. Смоліне. Даний парк дасть змогу і місце громадянам проводити своє дозвілля.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Смолінська селищна рада високо цінує прагнення мешканців щодо розбудови інфраструктури селища. Вдячні за те, що ці прагнення Ви реалізовуєте шляхом електронної петиції, що стало можливим у Смолінській ОТГ після приєднання Смолінської селищної ради до веб-сайту Єдиної системи місцевих електронних петицій http://e-dem.in.ua
З приводу питань, які Ви підіймаєте у своєму зверненні повідомляємо, що цілком їх підтримуємо і хочемо втілити їх у життя. Але зробити це потрібно правильно і таким чином, щоб були враховані практичні та естетичні потреби громадян. Для цього, на нашу думку, потрібно створити умови широкої участі громадськості у проектуванні варіантів (ескізів) парку. Ми вважаємо, що ініціатор електронної петиції повинен оголосити конкурс ескізів майбутнього парку, відібрати у конкурсну комісію фахових членів та обрати ескіз, оприлюднити його та у разі схвалення населенням передати селищній раді на виготовлення проекту, кошторису тощо.
Зі свого боку повідомляємо, що Смолінська селищна рада буде ставити питання при затвердження бюджету Смолінської ОТГ на 2020 рік про виділення коштів на проектування та початок будівництва парку.
Селищний голова Мазура М.М.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 50 осіб з 50 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Громадська організація Смолінський актив Смолінський актив

Початок збору підписів:

19 липня 2019 р.

Відповідь дана:

4 вересня 2019 р.