Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Встановити пристрої примусового зниження швидкості "лежачий поліцейський"

У зв'язку із значною кількістю ДТП, що призвели до смерті людей на перехресті вулиць Острозького та Черняховського (біля маг.Мурманський) та на підставі пункту 5.1. ДСТУ 4123-2006 «Пристрій примусового зниження швидкості "лежачій поліцейський"» який визначає, що пристрій примусового зниження швидкості можна застосовувати перед нерегульованими пішохідними переходами, а також в місцях інтенсивного руху транспортних засобів у житлових зонах та прилеглих до дороги територіях:

Встановити асфальтовані пристрої примусового зниження швидкості "лежачий поліцейський" по обидві сторони пішохідного переходу, що знаходиться на даному аварійно небезпечному перехресті.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

ГО «Старокостянтинів
небайдужий»
snb@starkonnb.info

На Вашу петицію щодо встановлення пристроїв примусового зниження швидкості «лежачий поліцейський» виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради повідомляє наступну інформацію.
Виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення від 13.04.2017 року № 118 «Про схвалення проекту Програми «Підвищення безпеки дорожнього руху в м. Старокостянтинів на 2017-2019 роки». Даним рішенням передбачено рекомендувати сесії міської ради затвердити Програму «Підвищення безпеки дорожнього руху в м. Старокостянтинів на 2017-2019 роки».
Даною програмою передбачено завдання і заходи щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху в м. Старокостянтинів, зокрема у п. IV «Підвищення рівня інформаційно-технічного забезпечення у сфері безпеки дорожнього руху» передбачено встановлення спеціальних пристроїв для примусового зниження швидкості транспортних засобів по вулиці Острозького поблизу магазинів «Мурманський» і «Вишенька», чого і стосується Ваша петиція.
На розгляд 20-ї сесії міської ради виносився проект рішення «Про затвердження Програми підвищення безпеки дорожнього руху в м. Старокостянтинів на 2017-2019 роки» але дане питання було зняте з розгляду на доопрацювання.
Підготовлений проект рішення з даного питання буде винесено на розгляд міської ради.Перший заступник
міського голови В. Богачук
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 103 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ГО "Старокостянтинів небайдужий"

Початок збору підписів:

15 травня 2017 р.

Відповідь дана:

26 липня 2017 р.