Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Повернення учнів молодших класів до класно-урочної форми навчання

Ми, батьки учнів Старокостянтинівського НВК, звертаємось до Вас з проханням і вимогою повернути наших дітей до класно-урочної форми навчання. Ми чітко розуміємо всю складність епідеміологічної ситуації, що склалася , але вважаємо, що наші діти мають більший ризик завдати шкоду своєму здоров’ю постійно знаходячись дома. Дітям вкрай шкідливо знаходитись по 5-6 годин перед екранами комп’ютерів, виконуючи всі завдання дистанційно. Батьки не можуть забезпечити належний рівень подачі і контролю виконання навчального матеріалу ,як через брак предметних знань так і часу. Діти позбавлені будь якої можливості фізично розвиватися - немає занять з фізкультури та жодних спортивних секцій , які забезпечують фізичне здоров’я дітей та укріплюють їх імунітет.
Більше того, в м. Хмельницький , де населення як мінімум у 8 разів більше, ніж у Старокостянтинові дитячі садочки та принаймні початкова школа працюють в звичайному режимі.
Зрештою, ми, батьки, вважаємо, що наші діти мають елементарне право на отримання якісної освіти. Дистанційне навчання у початковій школі-це просто каліцтво наших дітей!
Для тих батьків, які категорично проти відправляти своїх дітей до школи, можна продумати варіант забезпечення їх дітей дистанційною формою навчання.
Просимо відреагувати на нашу заяву і дозволити нашим дітям відвідувати навчальний заклад з 19.04.2021р. з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Ваше звернення щодо навчання дітей у закладах освіти Старокостянтинівської громади повідомляємо наступне.
З 06 травня 2021 року за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмельницька область, в тому числі і Старокостянтинівська міська територіальна громада, перебуває у «жовтому» рівні епідеміологічної небезпеки.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104 на території регіонів, на яких установлений «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, дозволено відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами.
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 101 особа з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Бойко Віталій Володимирович

Початок збору підписів:

16 квітня 2021 р.

Відповідь дана:

23 липня 2021 р.