Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Про заборону безсистемних та неконтрольованих зборів коштів з батьків учнів ЗОШ і ДНЗ

Керуючись статтею 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про запобігання корупції», «Про благодійну діяльність та благодійні організації»листом МОНУ від 05.092013 р. №1/9-608 «Щодо благодійних внесків»:
Заборонити будь-який збір коштів на території шкіл та ДНЗ.
Міському відділу освіти провести наради з педагогічними працівниками, на яких ознайомити з відповідним законодавством, порядком отримання благодійних внесків.
Зобов’язати педагогічних працівників письмово інформувати адміністрацію школи про збір коштів у класах незалежно з чиєї ініціативи він здійснюється.
Керівникам навчальних закладів двічі на рік проводити звітування перед батьківською та педагогічною громадськістю про використання благодійних та спонсорських коштів.
Прийом благодійних внесків здійснювати виключно на добровільних засадах з обов’язковим оформленням відповідної документації.
Відповідальність за дотримання вимог законодавства щодо збору благодійних, спонсорських внесків та прозорості їх використання покласти на керівника міського управління освіти та керівників навчальних закладів.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу петицію щодо заборони безсистемних та неконтрольованих зборів коштів з батьків учнів ЗОШ і ДНЗ виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради повідомляє наступну інформацію.
На даний час усі заклади освіти міста листом начальника управління освіти Старокостянтинівської міської ради №01-20/579/2016 від 06.06.2016 року належним чином проінформовані про чинне законодавство яке регулює порядок отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб закладами освіти міста. Також начальником управління освіти видано наказ №16 від 24.06.2016 року «Про впорядкування фінансово- господарської діяльності загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста» яким директорам та завідуючим закладів освіти міста категорично заборонено збір коштів з батьків учнів загальноосвітніх та вихованців дошкільних навчальних закладів для забезпечення видатків з поточного ремонту та утримання загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Крім цього зобов’язано забезпечити розміщення на сайтах та в загальнодоступних місцях у навчальних закладах інформацію про надходження та використання коштів на утримання та розвиток матеріально-технічної бази загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів та звітування не рідше 2-х разів на рік керівників закладів освіти перед радами загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, громадськістю про використання,коштів, що надійшли в заклади.
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 102 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ганжа Віталій Михайлович

Початок збору підписів:

22 березня 2016 р.

Відповідь дана:

6 липня 2016 р.