Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Створити притулок для бездомних тварин в м.Старокостянтинові

Виділити земельну ділянку та створити в м. Старокостянтинові, на базі Громадської організації "Екозахист Старокостянтинів" притулок для бездомних тварин. Притулок передбачатиме: утримання, лікування, при необхідності стерилізацію і маркування стерилізованих тварин.
За основу новоствореної організації взяти колектив Громадської організації "Екозахист Старокостянтинів".

Примітка: Данна організація повинна передбачати і передбачає гуманне ставлення, та допомогу безпритульним тваринам, і нічого спільного з комунальною живодьорнею не матиме.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша електронна петиція щодо виділення земельної ділянки для створення на базі Громадської організації «Екозахист Старокостянтинів» притулку для бездомних тварин розглянута.
Пропозиції відділу з питань регулювання земельних відносин щодо виділення земельної ділянки будуть розглянуті постійною депутатською комісією з питань будівництва, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища з наступним винесенням на сесію міської ради.
Разом з тим, повідомляємо, що на підставі ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» забороняється передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб у зв’язку з відсутністю затвердженого встановленим законом порядку містобудівної документації.

Міський голова М. Мельничук
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 103 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кулинич Оксана Василівна

Початок збору підписів:

26 квітня 2016 р.

Відповідь дана:

24 червня 2016 р.