Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 246 громад!

Боротьба с брудом на вулицях міста

Суми — досить брудне місто. На вулицях багато пилу та грязі. Головна причина в великій кількості відкритого ґрунту, який вимивається дощами та переноситься вітром, та неправильним проектуванням тротуарів і доріг, які часто знаходяться нижче рівня газонів і перетворюються на багно під час дождів.

Для того, щоб цього не було, потрібно ремонтувати тротуари і робити газони з нормальною густою травою. Крім практичних цілей, такі газони, очевидно, є набагато більш естетичними, ніж витоптані стежки і лисі ґрунтові ділянки.

Цією петицією, пропонується:

1. Негайно розробити план по відновленню газонів (аналогічний плану розбудови “євродворів”). Очевидно, що перекопати газони недостатньо. Потрібно відновлювати ґрунт і садити якісну траву. Цим мають займатися спеціалісти, а не різнороби із “Зеленбуду”.

2. Закупити сучасну техніку для підтримки газонів в належному стані (скарифікатори та аератори, а не тільки газонокосарки, як зараз).

3. Замість перекопування стежок, що має тимчасовий ефект, побудувати стежки з плитки там, де є протоптані стежки.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша електронна петиція щодо якісного відновлення та утримання газонів в м. Суми, розглянута в департаменті інфраструктури міста СМР.
Повідомляємо, що при розробці проектно-кошторисної документації на відновлення газонів по вул. Харківській, вул. Роменській, вул. Іллінській та вул. Л. Бикова, Ваші пропозиції будуть обов'язково враховані.
Також зазначаємо, що відновлення газонів в місті Суми здійснюється з врахуванням виконання планових робіт по капітальному ремонту вулично-дорожньої мережі.
Крім того, інформуємо Вас, що видатками міського бюджету у поточному році не передбачена закупівля скарифікаторів та аераторів для КП "Зеленбуд" СМР. Пропозиція щодо придбання цих механізмів буде направлена до профільних депутатських комісій при формуванні бюджетного запиту на 2019 рік.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 253 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Мi Андрiй Анатолiйович

Початок збору підписів:

20 квітня 2018 р.

Відповідь дана:

7 червня 2018 р.