Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 246 громад!

Впровадження у м. Суми автоматизованої системи керування дорожнім рухом «Зелена хвиля»

Пропоную почати впроваджувати у місті Суми автоматизовану систему керування дорожнім рухом («зелену хвилю», «зелений коридор»).
«Зелена хвиля» — це робота світлофорів у режимі, під час якого зелене світло горить на всій вулиці, чим дозволяє транспорту максимально швидко проїжджати відрізок, а не їхати від перехрестя до перехрестя, чекаючи своєї черги на світлофорі. Щоб без зупинок на світлофорах проїжджати вулицю, потрібно тільки дотримуватися встановленої швидкості.
Така система вже з’являється у інших містах України, зокрема, у Кривому Розі, Дніпрі, Києві.
Важливим елементом функціонування такої системи є спеціальні табло, на яких з’являється рекомендована для водіїв швидкість руху. Дотримуючись таких рекомендацій, водії зможуть швидше доїжджати з точки А до точки В, не зупиняючись на світлофорах. А також не порушуючи встановлений швидкісний режим, згідно ПДР.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши службову записку Департаменту комунікацій та інформаційної політики за № 360/03-07 від 20.07.2018р, щодо впровадження у м.Суми автоматичної системи керування дорожнім рухом «Зелена хвиля», повідомляємо, що в минулому році КП «Шляхрембуд» СМР була встановлена автоматична система управління світлофорних об’єктів.
До розгалуження включено 18 світлофорних об’єктів, які надають можливість самостійно контролювати та регулювати дорожнім рухом з пульта управління, включаючи «Зелену хвилю». Але на сьогоднішній день цього недостатньо і при виділенні додаткових грошей нами будуть підключені всі світлофорні об'єкти до раніше встановлених програм.
Для подальшої автоматизації системи керування дорожнім рухом необхідне виділення додаткових коштів близько 1 млн. грн.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 254 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шевченко Володимир Володимирович

Початок збору підписів:

15 червня 2018 р.

Відповідь дана:

8 серпня 2018 р.