Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 215 громад!

Облаштування кінцевої зупинки тролейбуса 10А по вул. Ковпака

Доброго дня! Прохання облаштувати зупинку (кінцева зупинка тролейбуса 10А по вул. Ковпака). Сама зупинка взагалі відсутня, стоїть лише дерев'яний туалет для працівників Електроавтотрансу і все. Але проблемніше питання як дістатися до території зупинки? Вона знаходиться як на острові. Для того щоб дістатися до "зупинки" потрібно ПЕРЕБІГТИ дорогу і не потрапити під автомобіль, тому що пішохідний перехід відсутній.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 24 жовтня петицію підписали 74 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сеніна Олена Ігорівна

Дата створення:

27 вересня 2018 р.