Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 213 громад!

Безпечне навчання у дитячих садочках та школах

Вже давно назріло питання,чому у дитячих навчальних закладах на місцевому та законодавчому рівні не зобов'язали встановити закриті бактерицидні лампи, що працює в присутності людей?!
Цей захід значно знизив би кількість захворювань у садочках,школах та інше.
Прошу підтримати, бо теперішня ситуація з Кором(кір) в Україні жахає, а ще кожного року як йдуть похолодання - з'являються різноманітні епідемії грипу.

В якості довідки: 1. http://dovidkam.com/remont/elektrika/zakrita-baktericidna-lampa-shho-pracyuye-v-prisutnosti-lyudej.html
2. http://bactosfera.com.ua/obezzarazhivanie_vozduha_i_poverhnostey/baktericidnye_obluchateli_kvarcevye_lampy/vse_modeli_obluchateley?gclid=Cj0KCQiA1sriBRD-ARIsABYdwwEBVSjCC8JnTb4o4s9T80BKEoB3bpCCF7qA1GSQI2XCAxhi38m1TdYaAgUMEALw_wcB
3. http://nastanova.com/remont/elektrika/baktericidni-lampi-sfera-zastosuvannya-vidminnosti-%D1%97x-vid-kvarcovix-baktericidnix-lamp.html

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Електронну петицію стосовно "Безпечного навчання у дитячих садочках та школах" було уважно опрацьовано управлінням освіти і науки Сумської міської ради.
Повідомляємо, заклади освіти комунальної форми власності м. Суми функціонують відповідно до вимог Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 року №234, Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 року № 63.
Пунктом 18 Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів передбачено, що дезінфекція приміщень бактерицидними лампами проводиться за відсутності людей відповідно до інструкції. Кварцування проводиться під час денної прогулянки дітей, щоб встигнути провітрити приміщення, оскільки озон у великій кількості отруйний. Робота приладу не повинна перевищувати 30 хвилин.
Відповідно до пункту 5 Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу чистота повітря забезпечується регулярним вологим прибиранням приміщень із використанням дезінфікуючих та миючих засобів, використанням усіх видів провітрювання (наскрізного, кутового, однобічного).
Також у закладах освіти кварцування приміщень проводять для профілактики вірусних захворювань в осінньо-зимовий і зимово-весняний періоди, коли підвищується рівень захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції. Враховуючи, що період імунодепресії настає після трьох-п’яти процедур УФ-опромінення, вони надаються дозовано.
На сьогодні всі заклади дошкільної та загальної середньої освіти міста Суми забезпечені кварцовими та бактерицидними лампами.
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Петицію підписали 253 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шевченко Володимир Володимирович

Початок збору підписів:

31 січня 2019 р.

Відповідь дана:

29 березня 2019 р.