Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 210 громад!

Как не погибнуть под колёсами автомобиля?

На фоне сегодняшних трагических событий по ул.Богуна, где погиб ребёнок под колёсами автомобиля, требую от Сумской власти срочных и действенных мер! 1) Жёсткий контроль выполнения обязательств маршрутными транспортными средствами (чтобы не делали остановки в неположенных местах и придерживались ПДД); 2) Если возможно, то обустроить данную зону (что на фото), информационными или другими средствами ограничения скорости движения (шумовыми полосами и т.п.) для предупреждения водителей, так как это одно из самых оживлённых мест на Химгородке, где взрослые и дети передвигаются по проезжей части как "по бульвару", а для водителей это опасная зона с ограниченной видимостью тогда, когда на парковочных местах (и не только) возле магазинов по обе стороны стоят автомобили и за ними физически нельзя увидеть выбегающего ребёнка например, чтобы было время на адекватную реакцию!!! 3) Это дети, и просто всем родителям ответить, чтобы они сами учили своих детей правильно переходить дорогу или только вместе с взрослыми не вариант вообще, это даст шанс ребёнку только 50/50... нельзя просто взять и переложить ответственность на пешеходов, когда часто просто грубо нарушаются ПДД водителями или нет для них предупреждающих знаков (о потенциальной опасности) в очевидных местах!!!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Електронну петицію «Как не погибнуть под колёсами автомобиля?» розглянуто у межах повноважень відділом транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг.
За результатами розгляду п.1 петиції інформуємо про наступне. Рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.06.2016р. №332 «Про організацію перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах м. Суми» (зі змінами) визначено, що перевезення автобусами на постійних міських автобусних маршрутах здійснюються у звичайному режимі руху. Згідно статті І Закону України «Про автомобільний транспорт», перевезення пасажирів у звичайному режимі руху – перевезення пасажирів автобусами на маршруті загального користування з дотриманням усіх зупинок, передбачених розкладом руху. Це відображено у паспорті маршруту, де визначено розклад руху із зазначенням зупинок. Пунктом 2.3.24. Договору про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми передбачено, що перевізник зобов’язаний ознайомити водія з паспортом маршруту, забезпечити його фотокопією. Питання виконання водіями вимог паспортів маршруту постійно обговорюється на нарадах з перевізниками. На дані наради запрошуються також представники Патрульної поліції у Сумській області та Укртрансбезпеки у Сумській області. Наявність фотокопій паспортів маршруту в автобусах перевіряється під час проведення перевірок роботи міського пасажирського транспорту.
Таким чином, вирішення порушеного питання здійснюється міською владою відповідно до вимог чинного законодавства.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 269 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Чиж Сергій Вікторович

Початок збору підписів:

6 травня 2019 р.

Відповідь дана:

22 травня 2019 р.