Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 215 громад!

Ремонт вул. Новомістенська (дорога до КУ ССШ №10)

Вулиця якою часто їздять машини, знаходиться дуже в жахливому стані. На вул. Новомістенська (дорога до КУ ССШ №10) знайдено приблизно 20 глубоких ЯМ, а на деяких ділянках зовцім немае асфальту. Батьки дітей які навчаються в 10-й школі привозять їх на машинах и розбивають и так жахливу дорогу. Потрібно просто покласти новий асфальт вздовж вулиці.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 27 жовтня петицію підписали 67 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ткаченко Дмитро Анатолійович

Дата створення:

3 липня 2019 р.