Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 213 громад!

Пустити комунальний автобус (маршрутне таксі) Героїв Крут - Прокоф'єва - Аеропорт

На даний час не має можливості виїджаті з вул. Героїв Крут на вул. Прокоф'єва, що створює проблему з вчасним прибуттям до роботи, на тренування (Манеж), навчання (центр ПТО).
Пропоную виділити комунальні автобуси (маршрутні таксі) на даний маршрут.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду електронної петиції «Пустити комунальний автобус (маршрутне такси) Героїв Крут - Прокоф’єва - Аеропорт» інформуємо про наступне.
Існуюча схема руху міського пасажирського транспорту затверджена рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.06.2016 № 332 «Про організацію перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах м.Суми» (зі змінами) та поєднує в собі такі важливі складові процесу перевезень як безпека перевезень та економічна обґрунтованість. При розробці існуючої схеми пасажирських перевезень по м.Суми було проведено вивчення пасажиропотоків із врахуванням міграції до місць роботи, навчання, державних установ та т.ін. протягом дня, визначена необхідна кількість маршрутів та обрана оптимальна кількість транспорту на маршрутах, яка дає можливість безпечно та беззбитково здійснювати перевезення. Також слід зауважити, що існуюча транспортна схема є збалансованою і необґрунтовані зміни можуть привести до непрогнозованих змін на інших маршрутах. При цьому необхідно зазначити, що схема руху міського пасажирського транспорту ґрунтується на результатах вивчення пасажиропотоків в міському сполученні та із врахуванням пропозицій та зауважень фізичних та юридичних осіб.
Дана схема руху введена після проведення конкурсу на перевезення пасажирів. З метою покращання обслуговування пасажирів, перед проведенням конкурсу з перевезення пасажирів, було проведено коригування схеми руху міського пасажирського транспорту фахівцями Харківського автомобільно-дорожнього університету за допомогою програмного продукту VISUM, який дає можливість розраховувати кількісні показники роботи міського громадського транспорту та показники якості обслуговування пасажирів. Тобто, затверджені міські маршрути в повному обсязі відповідають вимогам діючих нормативно-правових актів, потребам перевізників та пасажирів.
Додатково повідомляємо, що на даний час новий автобусний маршрут комунального транспорту можливо відкрити лише після придбання необхідної кількості автобусів для КП СМР «Електроавтотранс», відповідно до Програми розвитку міського пасажирського транспорту за умови достатнього фінансування.
Слід зауважити, що з району вул. Героїв Крут до вул. Прокоф’єва можливо дістатися автобусами маршрутів №2 «Ковпака – Прокоф’єва», №21 «Прокоф’єва – Прокоф’єва»; до Аеропорту – автобусами маршруту № 3 «Аеропорт – Героїв Крут».
Дана пропозиція може бути врахована при розробці (коригуванні) схеми руху міського пасажирського транспорту, яке заплановано на 2021 рік відповідно до вимог чинного законодавства при проведенні нового конкурсу на перевезення.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 254 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Коновалова Вікторія Геннадіївна

Початок збору підписів:

5 липня 2019 р.

Відповідь дана:

20 серпня 2019 р.