Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Освітлення у Центральному парку ім. Кожедуба

Парк культури та відпочинку імені Кожедуба І.М. терміново потребує освітлення. Північна частина парку зовсім темна, не працює жоден ліхтар. Парк міг би бути перлиною нашого міста, натомість знаходиться у пітьмі, в яку страшно людям ходити. Крім цього, через парк проходить найкоротший пішохідний маршрут з вулиці Прокоф'єва до вулиці Герасима Кондратьєва або початку вулиці Харківської.

Для людей, які пересуваються містом на велосипедах або пішки цей маршрут є дуже зручним, зважаючи на те як важко виїхати громадським транспортом з Прокоф'єва. Однак на даний час цей маршрут є небезпечним, оскільки у темряві можна забитися або стати жертвою нападу.

Так, 28.08.2019 р. стався розбійний напад у парку на одного з відвідувачів нашої громадської організації "Зелений театр "Суми".
Звертаємо вашу увагу, що 23.07.2019 р. ГО "Зелений театр "Суми" напередодні зверталися до міської влади з намаганням вирішити вказане питання хоча б частково.

Будь ласка, допоможіть зробити наш парк кращим та безпечним!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Повідомляємо, що електронна петиція, розміщена на порталі "Єдина система місцевих петицій" (https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/2004), щодо "Освітлення у Центральному парку ім. Кожедуба", розглянута департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради.
Виділення додаткових коштів на даний час для задоволення даної петиції неможливе. Станом на 01.08.2019 року сума недовиконання надходжень до загального фонду міського бюджету пропорційно 1/12 становить 89,2 млн гривень (-8,2%).
Департаментом інфраструктури буде надана пропозиція для вирішення питання відновлення освітлення території в плани на наступний бюджетний рік. Додатково надіслано звернення до Комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Сумської міської ради з проханням розрахунку вартості задоволення потреб згідно даної петиції.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 412 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ЛУК'ЯНЕНКО ОЛЕСЬ ВАЛЕРІЙОВИЧ

Початок збору підписів:

5 серпня 2019 р.

Відповідь дана:

23 серпня 2019 р.