Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 213 громад!

Безпечний парк культури та відпочинку ім. І. М. Кожедуба

Прошу розглянути петицію, щодо облаштування міського парку освітленням та камерами відеоспостереження задля безпечного перебування на території парку в вечірній та нічний часи.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша петиція щодо облаштування міського парку ім. І.М. Кожедуба освітленням та камерами відеоспостереження, розглянута в департаменті інфраструктури міста Сумської міської ради.
Повідомляємо, що департаментом інфраструктури міста СМР надане доручення до КП ЕЗО «Міськсвітло» СМР здійснити розрахунки вартості відновлення освітлення на території парку ім. І.М. Кожедуба. Після опрацювання отриманих даних, департаментом інфраструктур буде підготовлена та направлена пропозиція до профільної депутатської комісії щодо внесення цього об’єкту до титульного списку на 2020 рік по поточному ремонту об’єктів благоустрою.
Станом на вересень 2019 рік ведуться роботи по:
- капітальний ремонт електричних мереж вуличного освітлення на території міського пляжу в парку ім. І.М. Кожедуба;
- капітальному ремонту електричних мереж вуличного освітлення від пішохідного мосту по вул. Прокоф’єва до виходу із парку ім. І.М. Кожедуба (по дамбі).
За інформацією комунального підприємства «Інфосервіс» Сумської міської ради, для забезпечення облаштування міського парку камерами відеоспостереження задля безпечного перебування на території парку в вечірній та нічний час мешканців та гостей міста, необхідно придбати та встановити 286 камер загальною вартістю 2853708,00 грн.
Станом на вересень 2019 року залишки вільних коштів на виконання даних робіт відсутні.
При наявності економії коштів після проведення робіт по ремонту об’єктів комунального господарства та благоустрою, передбачених планом фінансування на поточний рік або у разі виділення додаткових коштів департаментом буде врахована Ваша пропозиція.
У разі недостатнього фінансування у поточному році при формуванні проекту міського бюджету на 2020 рік та прогнозу міського бюджету на 2021-2022 роки департаментом інфраструктури міста СМР буде підготовлена та направлена пропозиція до профільної депутатської комісії щодо внесення Вашої пропозиції до титульного списку на 2020 рік.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 257 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

РУДИК ІВАН РОМАНОВИЧ

Початок збору підписів:

12 серпня 2019 р.

Відповідь дана:

24 вересня 2019 р.