Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 210 громад!

Облаштування скверу Джурба

Всі ми пам'ятаємо, який гарний був сквер Джурба кілька років тому. Гарний фонтан, чистий сквер, в якому гуляють сім'ї. Зараз все занедбане, фонтан розвалюється, лавочки поламані, не достатня кількість смітників, які також поламані.
Прошу звернути увагу на облаштування цього скверу. Відновити архітектуру, встановити нові лавочки, реставрувати фонтан. Очистити річку Сумка яка знаходиться біля скверу, яка перебуває в жахливому стані. Встановлення еко-туалетів.
Необхідно також створити освітнення в темний період часу, за для забезпечення безпеки жителів.
Створіть відповідні умови для комфортного відпочинку в місті.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 12 липня петицію підписали 147 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шумер Надя Ігорівна

Дата створення:

31 жовтня 2019 р.