Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 227 громад!

Проблема якостіводи за адресою вул.Г.Кондратьєва 158/1,158/2,158/3,158/4,160в

Вже пройшло майже десять років з того часу як заїхав перший мешканець до квартири в нашому новому мікрорайоні районі за адресом Г.Кондратьєва 158\1,158\2,158\3,158\4 та 160 в. . Весь цей час у нас виникають проблеми з водопостачанням. З самого початку якість води суттєво відрізняється від загальноприйнятих норм, постійне часткове замулювання труб ржавою водою не дає комфортно використовувати воду для побутових проблем мешканцям району, це 377 квартир. Майже в кожній квартирі стоїть побутовий очищувач води але й це не дає бажаний результат , котли автономного опалення які стоять в квартирах мають дуже велику періодичність чищення за рік.
Ми вже звертались до КП «Міськводоканал» по даній проблемі, на яку вони частково відреагували та здійснити промивку нашої водної магістралі. Але хочемо зазначити що бажаний ефект ми не отримали. Так як наша водяна магістраль знаходиться в тупику. Також хочу зазначити , що це проблема не тільки нашого мікрорайону, а й прилеглих будинків. Прошу розглянути можливість закільцювати нашу магістраль як було заплановано забудовником на початку будівництва наших будинків.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду Вашої електронної петиції «Проблема якості води за адресою вул. Г.Кондратьєва, 158/1,158/2,158/3, 158/4, 160в» розміщеної на веб-порталі (https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/2183).
З електронної петиції вбачається, що мешканці бажають провести кільцювання водопровідної мережі, як було заплановано забудовником.
Повідомляємо, що спеціалістами підприємства КП «Міськводоканал» Сумської міської ради, було виконано обстеження мереж водопостачання вищезазначених будинків та встановлено, що внутрішньо-квартальні та внутрішньо-будинкові мережі водопостачання на балансі КП «Міськводоканал» Сумської міської ради не знаходяться (схема додається). Але враховуючи звернення мешканців, в грудні 2019 року, було виконано промивку зазначених мереж, що дало змогу покращити якість води у вказаних будинках.
Лабораторією КП «Міськводоканал» Сумської міської ради 31.01.2020 р. додатково було виконано аналіз води в зазначених вище будинках та по вул. Г. Кондратьєва, 160/1 біля місця приєднання внутрішньо-квартальних водопровідних мереж будинків до мереж КП «Міськводоканал» Сумської міської ради, та встановлено, що якість води у місці приєднання відповідає нормативним показникам (протоколи лабораторних досліджень додаються).
Додані протоколи дають пояснення, що згідно проведених аналізів відібраних проб води показники вмісту заліза та каламутності не суперечать вимогам «Висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи» від 02.11.2018 року за №602-123-20-2/45608, який погоджує технологічний регламент відносно вмісту заліза в питній холодній воді до 1 мг/л та каламутності до 3,5 НОК.
Також повідомляємо, що згідно технологічного процесу водопостачання КП «Міськводоканал» Сумської міської ради подає питну холодну воду насосними станціями 2-го підйому до межі балансової належності. Водопостачання будинків № 158/1, 158/2, 158/3, 158/4 та 160в по вул. Г. Кондратьєва забезпечується внутрішньо-квартальними мережами та підвищувальними насосними станціями, які на балансі КП «Міськводоканал» Сумської міської ради не знаходяться, а несвоєчасне обслуговування яких може призводити до погіршення якості води, а саме появи каламутності.
Додатково повідомляємо, що Департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради було направлено лист № 51/05.01.01-10 від 29.01.2020 р. директору ТОВ «Побутсервіс Суми», як до організації яка обслуговує внутрішньо-будинкові мережі водопостачання, з вимогою своєчасно виконувати регламентні роботи по обслуговуванню мереж та насосного обладнання, яке забезпечує водопостачання будинків № 158/1, 158/2, 158/3, 158/4 та 160в по вул. Г. Кондратьєва.
Доводимо до відома, що замовником будівництва зовнішніх внутрішньо-квартальних мереж водопостачання вищезазначених багатоквартирних житлових будинків виступала ТОВ «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко».
Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи, діють лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
З положень статті 6 Господарського кодексу України вбачається, що одним із загальних принципів господарювання в Україні є заборона незаконного втручання органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб у господарські відносини.
Враховуючи вищевикладене, для вирішення питання по суті, Департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради було направлено лист до ТОВ «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко», з пропозицією виконати кільцювання водопровідних мереж до будинків № 158/1, 158/2, 158/3, 158/4 та 160в по вул. Г. Кондратьєва.
Додаток до рішення

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Петицію підписали 262 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Юрченко Дмитро Васильович

Початок збору підписів:

24 січня 2020 р.

Відповідь дана:

17 лютого 2020 р.