Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 210 громад!

Мешканці просять допомогти.

Мешканці по вул Івана Сірка просять вплинути на забудовника що знаходиться за будинком №12/1.Неможливо пройти ,багнюка пошию! Дітей у садочок несешь на руках щоб не забруднились . Завдяки великій техніці,дорогу знищили. Обійти цю багнюку не можливо,вже на дворі будинку 12/1 цієї багнюки по коліна! А той пісок шо вони насипали вже тогож ранку його як і не було.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 12 липня петицію підписали 152 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Руденко Олена Сергіївна

Дата створення:

26 січня 2020 р.