Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 210 громад!

Асфальтне покриття Харківська 31, 33

Добрий день,
Звертаюсь з проханням звернути увагу на стан асфальтного покриття та двору в цілому по вул. Харківська 31, 33. Дорога потребує ремонту!

Двір по даній адресі знаходиться в дуже поганому стані. Майже відсутнє асфальтне покриття, завдяки чому дорога перетворилася у непрохідні ями та бруд. Щодня жителі цих будинків змушені обережно перестрибувати з ямки на ямку, щоб не зламати собі чого небудь. Серед жителетів будинків досить багато людей похилого віку, яким і так досить важко пересуватися, матусі з маленькими дітьми, для яких проїхати з дитячим візочком по ямах, завдання не з легких і також жителі які мають власні автомобілі, заїжджаючи до двору, інколи здається що можна залишити колесо в одній з наявних вибоїн дороги.
Взагалі, таке враження, що двір хоч і знаходиться в самому центрі міста, поруч з Департаментом соціального захисту населення, але начебто забутий комунальниками міста.
Маю надію, що петиція має право на життя і буде почута.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 12 липня петицію підписали 207 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шабло Аліна Олегівна

Дата створення:

5 лютого 2020 р.