Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Встановити паркан вздовж узбіччя дороги по вулиці Металургів

В 2018 році я вже реєстрував подібну петицію. Тоді вона не зібрала потрібну кількість підписів. Старий паркан все ж таки демонтували, але новий ніхто так і не встановив.
https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/View/1151

Головна проблема в тому, що люди досі продовжують перебігати дорогу в цьому місці, нехтуючи пішохідним переходом, який знаходиться буквально за 10 метрів від зупинки громадського транспорту. Два роки тому про це навіть було знято сюжет для новин, на якому зафільмовано, як люди, подібно стаду диких тварин кидаються під колеса автомобілів.
https://www.youtube.com/watch?v=OdbCWQrxTJw

За останні пів року на цій ділянці дороги вже трапилося 3 аварії за участі пішоходів. Особливої уваги варто приділити тому, що серед них якраз є ДТП за участю так званих перебіжчиків, які намагаються зекономити 20 секунд, а натомість поспішають на той світ. Нижче я приводжу посилання з подібними випадками на Металургів за 2020 рік. Лише за 2020 рік! А ще ж був і 2019, і 2018!

http://sts.sumy.ua/emergency/u-sumah-na-vulyczi-metalurgiv-zbyly-pishohoda.html

http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/300772

http://sumy.today/news/society/5483-pishokhoda-iakoho-zbyly-u-sumakh-transportuvaly-do-neirokhirurhii.html

І це лише зафіксовані випадки! Я особисто був свідком, як водії, не викликаючи патрульну поліцію, самостійно розбиралися з порушником, б'ючи йому мармизу.

Так що? Нехай далі перебігають дорогу? На кому провина за ті аварії, які трапилися з того часу, як старий трухлявий паркан зрізали, а новий не встановили? На пішоходах? На водіях? На Сумській Міській Раді? На Біллі Гейтсі? Встановіть вже той клятий паркан над узбіччям, щоб у людей навіть думки не було перебігати дорогу. Подібне ж зробили в районі Центрального ринку по вулиці Набережної річки Стрілки, бо і там людям жити не хотілося і вони кидалися під колеса, бо їм було так конче необхідно придбати стрічку від мух, та отруту для щурів, мишей та тарганів.

Сил моїх немає боротися з тими перебіжчиками та владою, яка закриває очі на цю проблему. Я не плекаю надії, що ця петиція допоможе, але я не можу рівно сидіти на п'ятій точці, бо так нічого не змінити.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 13 червня петицію підписали 50 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Пігуль Павло Володимирович

Дата створення:

2 липня 2020 р.