Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Заборонити одноосібно змінювати фасади багатоквартирних будинків

Архітектура міста Суми, на жаль, знаходиться в жахливому стані. Несмак забудовників, засилля реклами низької якості, кондиціонери на фасадах історичних будинків, різнокольорове індивідуальне утеплення, переобладнання балконів... Все це робить наше місто дуже далеким від Європи, яку пропонують нам наші можновладці, наче морквину віслюку, насправді нічого не роблячи для того, щоб наші міста були по-справжньому європейськими.

У будь-якому європейському місті не можна перебудовувати балкони, робити “французькі” вікна та інші зміни фасадів окремо, як кому заманеться. У місті Суми, на превеликий жаль, ця проблема має загрозливі масштаби. Нижче наведені приклади повної байдужості до зовнішнього вигляду будинків (див. фото). Таких прикладів дуже багато. Власники окремих квартир керуючись лише власними інтересами перетворюють на сараї будинки, які і без того виглядають жахливо в архітектурному сенсі.

Пропонується:

1. Заборонити змінювати фасади багатоквартирних будинків (конструкцію та колір), якщо ці зміни не робляться всім під'їздом одночасно.

2. Зобов'язати фарбувати індивідуальне утеплення в колір фасаду будинку.

3. Розробити механізм контролю за виконанням віще зазначених вимог та покарання для тих, хто відмовляється їх виконувати.

4. Зобов'язати тих, хто вже змінив фасад свого будинку, відновити його (це має стосуватися як мінімум новобудов).

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 28 вересня петицію підписали 53 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Мi Андрiй Анатолiйович

Дата створення:

18 листопада 2020 р.