Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 277 громад!

Просимо звернути увагу на жахливий стан прибудинкових територій за адресами вул. Івана Сірка 2,4,10,12,16,18.

«Двори за даними адресами знаходяться у дуже поганому стані. У цих дворах практично відсутнє асфальтне покриття, дорога перетворилася на непрохідні ями та суцільній бруд. Поруч знаходяться дитячий садок і початкова школа. Кожен день мами з дітьми змушені ходити через бруд і ями, мешканці ціх
житлових будинків кожен день ходять по суцільному бруду,та камінню, це створює незручності для нас усіх.

Також у цих дворах немає нормальних тротуарів, замість них йдуть грунтові доріжки, під час дощу вони перетворюються в суцільне місиво по якому неможливо ходити, завдяки цьому вся грязь з вулиці несеться у квартири людям. Така ситуація на ціх прибудинкових територіях уже не перший рік, з кожним роком ситуація стає все гіршою.
Прошу звернути увагу на проблеми мешканців ціх будинків!
Велике прохання підписати петицію!

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 7 лютого петицію підписали 112 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Крикун Олексій Вікторович

Дата створення:

25 січня 2021 р.