Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Капітальний ремонт прибудинкових територій в районі житлових будинків №31, 33, 35 по вул.Ковпака

З 1978 року прибудинкова територія жодного разу капітально не ремонтувалась. Стан тротуарів і доріг аварійний та травмонебезпечний, а в цих будинках мешкає багато літніх людей, сімей з маленькими дітьми. Наші неодноразові звернення до народних обранців та міської влади, нажаль, залишились без уваги. Прошу міську владу відреагувати та виділити кошти на проведення капітального ремонту тротуарів, дорожнього покриття прибудинкових територій, замінити бордюри.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Управлінням капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради було розглянуто електронну петицію, розміщену на порталі «Єдина система місцевих петицій», стосовно капітального ремонту прибудинкової території в районі житлових будинків №31, 33, 35 по вул. Ковпака.
Повідомляємо, що управлінням капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради було підготовлено проект рішення «Про розгляд електронної петиції Назаренко Тетяни Миколаївни «Капітальний ремонт прибудинкової території в районі житлових будинків №31, 33, 35 по вул. Ковпака», який на даний час проходить процедуру візування.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 259 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Назаренко Тетяна Миколаївна

Початок збору підписів:

4 лютого 2021 р.

Відповідь дана:

23 квітня 2021 р.