Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 333 громади!

Зробити дорогу та освітлення по вул І. Сірка 2,4,10,14,16

«Дорога по Вулиці Івана Сірка 2,4,10,14,16, перебуває в жахливому стані. В цьому мікрорайоні знаходиться школа під номером 30, також поруч знаходиться дитячий садочок. Кожен день діти ходять на навчання по суцільних ямах ламаючи собі ноги, коли йде дощ тут утворюється суцільна багнюка, автівками проїхати майже неможливо. Також на данній дор відсутнє вуличне освітлення, в вечірній час тут дуже темно, на узбіччі майже відсутні тротуари, тому люди змушені ходити по камінню та ямах, це все створює дуже великі незручності для мешканців данних будинків і не тільки. Кожен день мешканці дев'ятого мікрорайону тут проходять до центру нашого міста, також до ТРЦ Мануфактура.

Ми вже не перший рік живемо в суцільному болоті яке не висихає досить довгий час.

Велике прохання внести дану дорогу на капітальний ремонт в 2021 році»

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду Вашої електронної петиції "Зробити дорогу та освітлення по вул. І. Сірка 2, 4, 10, 14, 16", розміщеної на веб-порталі "Єдина система місцевих петицій" (https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/2562), повідомляємо наступне.
З електронної петиції вбачається, що мешканці пропонують виконати ремонт проїзної частини дороги, улаштувати тротуарні доріжки та освітлення вздовж будинки №№ 2, 4, 10, 14, 16 по вул. І. Сірка.
Стосовно ремонту дорожнього покриття інформуємо, що після виконання першочергових заходів, за умови наявності відповідного фінансування, Департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради спільно з КП «Шляхрембуд» буде опрацьовано питання виконання робіт з поточного ремонту проїжджої частини дороги по вул. І. Сірка.
З приводу улаштування тротуарної доріжки зазначаємо, що відповідно до рішення Сумської міської ради від 24.12.2020 № 62-МР «Про бюджет Сумської міської територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами) в межах видатків передбачених на улаштування нових та розширення існуючих тротуарів, пішохідних та велосипедних доріжок виконання вищезазначених робіт по вул. І. Сірка не передбачено. Враховуючи викладене повідомляємо, що при наявності економії коштів після проведення робіт по ремонту об’єктів комунального господарства та благоустрою, передбачених планом фінансування на поточний рік, Департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради буде розглянута можливість виготовлення проєктно-кошторисної документації на зазначений Вами об’єкт.
Додатково повідомляємо, що у зв’язку з обмеженими лімітами фінансування наразі, на жаль, не має змоги виконати ремонт електромереж зовнішнього освітлення вздовж будинки №№ 2, 4, 10, 14, 16 по вул. І. Сірка.
Разом з тим зазначаємо, що відповідно до підпункту 2.2. пункту 2 рішення Сумської міської ради №85-МР від 24 грудня 2020 р. «Про затвердження Порядку використання коштів бюджету Сумської міської територіальної громади на виконання виборчих програм і доручень виборців» обсяг коштів спрямовується, зокрема на поточний та капітальний ремонт мереж вуличного освітлення – не менше 100,0 тис. гривень. У разі направлення на дані цілі депутатських коштів, передбачених в бюджеті Сумської міської територіальної громади на виконання виборчих програм і доручень виборців, Департаментом буде опрацьовано питання ремонту електромереж зовнішнього освітлення на зазначеній Вами ділянці вулично-дорожньої мережі.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 262 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Крикун Олексій Вікторович

Початок збору підписів:

16 березня 2021 р.

Відповідь дана:

14 травня 2021 р.