Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Прибрати сміттєзвалища, паркани та неконтрольовані хащі з центру міста біля Псла

Територія біля Псла від парку ім. Кожедуба до ресторану “Здибанка” це сором для міста і незадовільна оцінка роботи для влади. Потенційно прекрасна зона відпочинку, якій могло б позаздрити будь-яке місто, в Сумах — просто смітник. Там не тільки розкидане сміття, там є сміттєзвалища, є залишки спаленого будинку, є хащі незрозумілих бур'янів і непотрібних дерев (дуже зручно ховатися, щоб випити, закусити і одразу ж сходити в туалет). Все це неподобство ховається за страшним парканом від “Сумбуд”, який лише стимулює розростання сміттєзвалищ.

Потрібно якомога скоріше:

1. Прибрати паркан біля мосту на вул. Харківська. Цей паркан ховає сміття і тих, хто його зносить. Якщо прибрати паркан і підстригти бур'яни, то буде набагато краще. Будувати ближче 50 метрів до річки все одно не можна.

2. Прибрати всі зайві кущі і молоді дерева вздовж Псла від парку ім. Кожедуба до ресторану “Здибанка. Якщо все буде в такому стані, як, наприклад, парк ім. Кожедуба біля входу, то і смітити там будуть набагато меньше. Також там буде набато безпечніше.

3. Прибрати сміття вздовж Псла від парку ім. Кожедуба до ресторану “Здибанка”.

4. Прибрати залишки спаленого будинку.

5. Організувати патрулювання поліцейськими берегу Псла з метою недопущення розведення вогнищ на грунті.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 29 лютого петицію підписали 102 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Мi Андрiй Анатолiйович

Дата створення:

12 квітня 2021 р.