Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

За проведення освітлення до "Зеленого театру" при реконструкції парку ім. І.М. Кожедуба

У зв’язку з проведенням реконструкції у парку ім. І. М. Кожедуба, ГО «Зелений театр «Суми» звертається до вас з проханням провести освітлення до території Літньої естради.

За нашою інформацією, світло до "Зеленого театру" не будуть тягнути. Наразі ми вже бачимо роботи, які проводяться і будівельники повертають з вул. Г. Кондратьєва до Скейт-Парку, а звідти об'єднають з вул. Прокоф'єва.

В літній період часу завдяки проведенню заходів ГО «Зелений театр «Суми» ця частина парку є людною, але у зв’язку з відсутністю освітлення є небезпечною для містян. У 2019 році на одного з наших відвідувачів було скоєно напад. Після цього нами вже створювалася петиція, яка призвела до того, що частково освітлення від вул. Прокоф'єва було зроблено, але це тільки з однієї сторони. Біля льодової коробки та спортмайданчику все одно лишається дуже темно у вечірній час.

Сподіваємось на ваше розуміння та взаємодію.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду Вашої електронної петиції «За проведення освітлення до «Зеленого театру» при реконструкції парку ім. І. М. Кожедуба», розміщеної на веб-порталі «Єдина система місцевих петицій» (https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/View/2577), повідомляємо наступне.
Департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради у 2020 році були проведені відкриті торги на закупівлю робіт по реконструкції парку ім. І. М. Кожедуба відповідно до розробленого та затвердженого проекту.
Відповідно до укладеного Договору на реконструкцію парку ім. І. М. Кожедуба від 13.10.2020 року №715-б підрядна організація виконує роботи відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації.
З метою продовження реалізації проекту з реконструкції даного об’єкту у бюджеті Сумської міської територіальної громади на 2021 рік передбачені видатки на реконструкцію парку ім. І. М. Кожедуба.
Слід зазначити, що відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція парку ім. І. М. Кожедуба» роботи по проведенню освітлення до «Зеленого театру» не передбачені.
В свою чергу Департаментом інфраструктури міста на даний час опрацьовується питання щодо коригування даного проекту із можливістю врахування Ваших пропозицій.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 283 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ЛУК'ЯНЕНКО ОЛЕСЬ ВАЛЕРІЙОВИЧ

Початок збору підписів:

15 квітня 2021 р.

Відповідь дана:

12 травня 2021 р.