Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Облаштування громадського простору (спортивного майданчику) біля забудови "Афганський центр"

Ми, мешканці багатоквартирних будинків № 71, 98 та 100 по вул. Куликівській, звертаємося до міського голови та органів місцевого самоврядування м. Суми.

Пропонуємо влаштувати спортивний майдачик закритого типу (огороджений сІтчастим парканом) для спортивних ігор (баскетбол, волейбол, футбол та ін.), а також спортивні вуличні тренажери на ділянці біля забудови "Афганський центр".

Йдеться про ділянку: кадастровий номер: 5910136600:21:014:0010
Тип власності: Комунальна власність

Згідно проекту забудови будинки розміщені дуже скупчено, досить близько один до одного: місця для відпочинку дорослих та дітей біля будинків просто немає. Озеленения території також відсутнє (хоча на плані забудови дерева були).

Додам також що дворів, як таких, біля цих будинків немає: є лише проїзди, та проходи залиті бетоном. План забудови за декілька років ( з моменту початку будівництва) вже був змінений - добудовані магазини на перших поверхах (3й та 4й будинки (будівельна адреса), 7й - в процесі будівництва), що лише зменшило прибудинкові територіі.
Є лише дитячий майданчик призначений для дітей дошкільного віку. Старші діти ходять довкола будинку і не мають чим їм зайнятися у вільний час. Це все, що виконано забудовником.

Проте з’явилася інформація, що забудовник планує забудувати і вищезгадану ділянку. На даний момент це комунальна власність, та ходять чутки що вже запланована зміна цільвого призначення цієї ділянки на “будівництво багатоквартирного житлового будинку”.

Вважаю недопустимим перетворювати наше рідне місто на "кам'яні джунглі", де будинки розташовані на мінімальній відстані один від одного, де немає дворів, де сусіди не знають один одного, бо немає де спілкуватися. Потрібно привчати дітей до спорту та активного проведення часу змалку, що буде сприяти зміцненню здоров’я жителів цього району.

По периметру ділянки можна висадити дерева та кущі, багатолітні квіти, розмістити декілька лав для сидіння - зробити комфортне місце для відпочинку у вільний від роботи час.

Такі місця - дуже необхідні. Такий громадський простір дасть можливість дітям, підліткам та доростим відпочивати неподалік з домом.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 18 травня петицію підписали 116 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Нестеренко Тетяна Валеріївна

Дата створення:

21 квітня 2021 р.