Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 258 громад!

Капітальний ремонт доріг в Сумах і відповідальність за їх стан

Дуже б хотілося, щоб дороги в Сумській ТГ, які ремонтуються сьогодні, служили довго. Але це неможливо, так як вони десятиліттями не ремонтувалися. Їх основу зруйновано і вона потребує ремонту. Тому поточний і середній ремонт доріг, які проводяться в обласному центрі (зняти шар - покласти шар), - це лише тимчасовий спосіб вирішити проблему, яка все одно проявиться через 1-5 років. А це означає, що на ту ж саму дорогу знову доведеться витрачати великі кошти з бюджету, які можна було б направити на ремонт інших доріг.
Основна петиція
Таким чином, вважаю за необхідне ремонтувати дороги, на яких, окрім ямкового ремонту, тривалий час не проводилося ніяких робіт, виключно капітально, з ремонтом основи полотна. При цьому одночасно зобов'язати підприємства, які будуть проводити ремонти, виконувати гарантійне обслуговування цих доріг. Також необхідно збільшити кількість зливоприймальних колодязів на нових дорогах (там, де є можливість) та щоб знизити кількість води, яке стікає на проїжджу частину з боку будинків, зобов'язати забудовників робити закрити водовідводи на дворових територіях. Перед початком робіт вивчати стан підземних комунікацій, долучивши підприємства, на балансі яких вони знаходяться. У разі якщо комунікації потребують заміни - зробити це і тільки потім проводити дорожні роботи. Керівники підприємств, які подали недостовірну інформацію про стан комунікацій, повинні нести персональну відповідальність у разі пошкодження полотна внаслідок поривів і т.п.
Прошу розглянути це питання і запланувати саме капітальний ремонт доріг при формуванні бюджету Сумської ТГ, починаючи вже з 2022 року.
Додатково
Зі свого боку місто має взяти на себе відповідальність щодо контролю за рухом великогабаритного транспорту капітально відремонтованими дорогами, особливо в літній період. Тобто потрібно визначити відповідальних осіб! Це дозволить зберегти дороги та подовжити термін їх експлуатації. У разі відсутності належного контролю винні у цьому відповідальні особи мають бути звільнені, оскільки їх халатне ставлення до виконання своїх обов’язків завдає серйозних фінансових збитків громаді.
Якщо ж патрульна поліція не виконуватиме свої обов'язки щодо забезпечення належного контролю за рухом великогабаритного транспорту по місту, необхідно через суд витребувати з управління патрульної поліції в Сумській області відшкодування витрат на ремонт доріг, яким буде завдано шкоду.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 27 травня петицію підписали 173 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Курочкін Михайло Михайлович

Дата створення:

11 вересня 2021 р.