Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!

Збережіть Центр дозвілля молоді!

Просимо Сумську міську раду не підтримувати рішення про ліквідацію Центру дозвілля молоді. Це рішення суттєво вдарить по молодіжній інфраструктурі довірі молодих людей до місцевої влади.

Прийняте під впливом окремих політичних діячів, в угоду їхнім амбіціям, закриття ЦДМу відкотить молодіжну політику (яка і так не найвищому рівні) на кілька років назад.

У той час, коли по всій Україні у великих маленьких містах створюються молодіжні центри - осередки для особистісного, соціального, духовного розвитку молоді, закривати такий центр у Сумах є злочином.

На сесію Сумської міської ради, що відбудеться 27 жовтня 2021 року, виноситься питання «Про припинення діяльності комунальної установи «Сумський міський центр дозвілля молоді» Сумської міської ради шляхом поділу на Комунальну установу Сумської міської ради «Центр культури і дозвілля» та Комунальну установу «Молодіжний центр «Романтика» Сумської міської ради».


Будівля МЦ «Романтика» була передана на баланс Сумського міського центру дозвілля молоді для супроводу реконструкції, запуску та налагодження роботи. Однак, всі чудово розуміли, що її зняття з балансу ЦДМу – питання часу.

Але є 2 питання:
- якщо комусь так потрібне це приміщення, навіщо нищити Центр, який виконує свої функції, до роботи якого не було жодних зауважень, який по всій Україні знають як один з найактивніших та досвідченіших і якому в наступному році буде 15 років?
- в чому проблема створити окрему КУ і передати будівлю МЦ «Романтика» їй на баланс, а ЦДМу залишити назву, функції, напрямки роботи та дати можливість і далі впроваджувати молодіжну політику на території громади?

На сьогоднішній день можемо стверджувати, що, скоріш за все, створення «Центру культури і дозвілля» лише для відводу очей від реальних проблем.

Центру дозвілля молоді не продовжують договір оренди приміщення за адресою: вул. Леваневського, буд. 26, а взамін пропонують приміщення абсолютно без ремонту і де не створені належні умови для праці та реалізації молодіжних проєктів та ініціатив. Між непродовженням договору оренди та ліквідацією центру пройде 5 днів, що може свідчити про те, що новоутворений центр залишиться взагалі без власного приміщення.

Тож просимо депутатів не підтримувати це ганебне рішення, яке точно ініційоване не в інтересах молоді Сум

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

25 жовтня 2021 року набрала необхідну кількість підписів електронна петиція "Збережіть Центр дозвілля молоді!", розміщена на порталі "Єдина система місцевих петицій".
Разом з тим повідомляємо, що 27 жовтня 2021 року на засіданні сесії Сумської міської ради було розглянуте питання, порушене в електронній петиції, та депутатським корпусом прийнято рішення Сумської міської ради №2221-МР "Про припинення діяльності комунальної установи "Сумський міський центр дозвілля молоді" Сумської міської ради шляхом поділу на Комунальну установу Сумської міської ради "Центр культури, молоді і дозвілля" та Комунальну установу "Молодіжний центр "Романтика" Сумської міської ради.
Ознайомитися з даним рішенням можна за посиланням: http://surl.li/ayghp.
Додаток до рішення

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 322 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Горпинич Ганна Валеріївна

Початок збору підписів:

23 жовтня 2021 р.

Відповідь дана:

15 грудня 2021 р.