Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Світлофор біля школи № 15 в м. Суми задля безпеки наших дітей

БЕЗПЕКА НАШИХ ДІТЕЙ ПОНАД УСЕ!!! Просимо встановити світлофор або штучну дорожню нерівність типу «лежачий поліцейський» біля школи № 15 в м. Суми на перехресті вулиць В’ячеслава Чорновола-Пушкіна. Кожен день школярі перетинають проїжджу частину дороги по нерегульованому пішохідному переходу до школи. Нещодавно знову трапилась ДТП, постраждав 11-річний хлопчик, школяр школи № 15.
https://debaty.sumy.ua/news/u-sumah-na-perehodi-zbili-11-richnogo-hlopchika

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 28 вересня петицію підписали 215 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Середа-Вакулішина Наталія Анатоліївна

Дата створення:

24 грудня 2021 р.