Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 258 громад!

Капітальний ремонт дороги по вул. Івана Сірка 2,4,10,18

Дорожнє покриття на вулиці Івана Сірка від будинку №2 до буд.18 перебуває в жахливому стані і має бути проведений капітальний ремонт. Цю дорогу ніхто ніколи не ремонтував і судячи з усього ремонтувати її бажання не мають. Після кожної зими дорога ще більше руйнується, ями важко обійти та об'їхати. Ті автовласники, які кожного дня їздять цим напрямком чудово розуміють всю суть проблеми.
Підчас дощів неможливо підійти до сміттєвих майданчиків оскільки завдяки повній відсутності асфальтного покриття тут утворюється суцільна багнюка.
Також біля будинків 2,4,10 повністю відсутнє вуличне освітлення,в вечірній час тут дуже темно.
Шановні керівники місцевої влади та благоустрою міста, не зволікайте цією проблемою. Дякую

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 27 травня петицію підписали 159 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Крикун Олексій Вікторович

Дата створення:

24 грудня 2021 р.