Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Звільнити із займаних посад виконавчого комітету Сумської міської ради Войтенка М.Г. та Іщенко Т.Д.

В Україні триває 42 другий день повномасштабного вторгнення росії. За цей час десятки представників проросійської партії опзж проявили свою колаборантську позицію, та перейшли на бік ворога в окупованих громадах.

Указом Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 березня 2022 року "Щодо призупинення діяльності окремих політичних партій"» діяльність політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" призупинено.

Проте в виконавчому комітеті Сумської міської ради, на керівних посадах продовжують працювати представники зазначеної партії - Войтенка М.Г. та Іщенко Т.Д.

Враховуючи викладене, звертаємось до Сумської міської ради та Сумського міського голови Лисенко О.М. з вимогою про звільнення заступників міського голови та членів виконавчого комітету Сумської міської ради Войтенко Миколи Григоровича та Іщенко Тамари Дмитрівни із займаних посад.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Максиме Олеговичу!
За результатами розгляду петиції "Звільнити із займаних посад виконавчого комітету Сумської міської ради Войтенка М.Г. та Іщенко Т.Д.", розміщеної на веб-порталі "Єдина система місцевих петицій" (https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/View/2698), повідомляємо, що відділом організаційно-кадрової роботи Сумської міської ради підготовлено проєкт рішення Сумської міської ради, який 12 квітня 2022 року оприлюдений на веб-сайті Сумської міської ради.
13 квітня 2022 року на XXII (позачерговій) сесії Сумської міської ради Ваша петиція була розглянута та прийнято відповідне рішення (копія додається).
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 370 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Галицький Максим Олегович

Початок збору підписів:

8 квітня 2022 р.

Відповідь дана:

14 квітня 2022 р.