Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Зробити пандуси у місцевому парку ім. Кожедуба

У центральному парку міста Суми не існує жодного пандусу на сходах. Є окрема асфальтована доріжка біля центрального парку, яку давно розмило, і яка не є придатною для користування. Відсутність пандусів на сходах у парк суттєво ускладнює прогулянки парком містянам з дітьми у колясках та людям із обмеженими можливостями.
Прошу побудувати пондуси та поліпшити враження містян від прогулянок центральним парком.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду Вашої електронної петиції «Зробити пандуси у місцевому парку ім. І. М. Кожедуба», розміщеної на веб-порталі «Єдина система місцевих петицій» (https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/View/2754), повідомляємо наступне.
В 2020 році на замовлення Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради була розроблена проектно-кошторисна документація на Реконструкцію парку ім. І.М. Кожедуба.
Відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації протягом 2020-2022 років роботи по Реконструкції парку ім. І.М. Кожедуба були виконані частково в межах фінансування на даний вид робіт.
Слід зазначити, що проектні рішення по реконструкції парку включають виконання робіт по капітальному ремонту тротуарів з урахуванням потреб людей, які відносяться до маломобільних груп населення. В місцях встановлення сходів передбачено улаштування пандусів.
У зв'язку з введенням воєнного стану в Україні та значним зменшенням дохідної частини бюджету Сумської міської територіальної громади, у 2023 році Департаменту, як головному розпоряднику бюджетних коштів, не передбачені видатки на проведення робіт капітального характеру (реконструкції) парків, в тому числі і по даному об'єкту.
Враховуючи вищевикладене, зазначаємо, що у разі передбачення видатків в бюджеті Сумської міської територіальної громади на проведення робіт по Реконструкції парку ім. І.М. Кожедуба, роботи будуть продовжені, в тому числі і по улаштуванню пандусів.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 252 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Летюга Артем Андреевич

Початок збору підписів:

20 березня 2023 р.

Відповідь дана:

4 травня 2023 р.