Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Реорганізація Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №10 Сумської міської ради шляхом приєднання до КУ Сумська гімназія №1 міста Суми, Сумської області

На Інформаційному порталі міста Суми та сайті управління освіти і науки Сумської міської ради було розміщено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення Сумської міської ради «Про реорганізацію Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 Сумської міської ради», про що ні педагогічний колектив, ні адміністрація закладу, ні батьки не були ознайомлені заздалегідь, адже такі заходи плануються за декілька років з урахуванням думки громадськості, педагогічного колективу, всіх учасників освітнього процесу.
Виникає питання, чому при реорганізації наш заклад приєднують до Сумської гімназії №1, але в приміщення нашої школи?
Ми – самодостатній навчальний заклад, який є флагманом освіти на сьогодні, не потребуємо змін чи злиття з іншими, оскільки маємо кваліфікований педагогічний колектив. З 1991 року ми першими в Сумській області стали школою-ліцеєм при Сумському фізико-технологічному інституті, а з 2004 року – Сумською спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів №10, м. Суми, Сумської області з високими показниками якості освітніх послуг.
Протягом багатьох років ми – школа-лідер по кількості переможців Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, міських олімпіад і конкурсів, проєктів, турнірів, науково-дослідницьких робіт МАН учнів-членів МАН України.
Вважаємо, що доречно було б створити на базі нашої школи ліцей з початковими класами, яким він і був раніше.
Профспілкова організація Сумського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Сумської міської ради, трудовий колектив, батьківська громадськість просять підтримати заклад у прагненні зберегти свою школу і не допустити її ліквідації.
Зупиніть знищення нашого закладу!
Сподіваємося на Вашу підтримку!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Уважно розглянувши Вашу електронну петицію «Реорганізація Сумського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 10 Сумської міської ради шляхом приєднання до Комунальної установи Сумська гімназія № 1 м. Суми Сумської області», розміщену на порталі «Єдина система місцевих петицій», (https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/View/2796) повідомляємо.
Відповідно до пункту 4.3. розділу 4 Положення про порядок подання електронних петицій та їх розгляду органами місцевого самоврядування міста Суми, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 25 жовтня 2017 року № 2692-MP Сумський міський голова не пізніше одного робочого дня після набрання необхідної кількості підписів на підтримку електронної петиції, з метою вирішення питань, порушених у ній чи врахування поданих пропозицій, надає доручення/вказівку відповідним виконавчим органам Сумської міської ради опрацювати питання та, за результатами, підготувати проект рішення Сумської міської ради чи її виконавчого комітету або, у виняткових випадках, надати відповідь автору (ініціатору) петиції без підготовки проекту рішення.
Виконавчий орган Сумської міської ради, який отримав доручення/вказівку, вивчає ситуацію, визначає всі можливі шляхи її вирішення та готує проект рішення у двох редакціях:
1) про підтримку електронної петиції та вжиття відповідних заходів з метою вирішення питань, порушених у ній;
2) про непідтримку електронної петиції.
У випадку прийняття рішення про непідтримку електронної петиції у його преамбулі обов'язково мають зазначатися обгрунтовані підстави прийняття такого рішення.
Управлінням освіти і науки Сумської міської ради розробляються відповідні проекти рішення для винесення на розгляд Сумської міської ради. Про результати розгляду проекту рішення Вас буде повідомлено додатково.


Додатково інформуємо, що подану Вами електронну петицію підтримано рішенням Сумської міської ради від 17 листопада 2023 року №4160-МР «Про розгляд електронної петиції Кудрі Альони Сергіївни «Реорганізація Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 Сумської міської ради шляхом приєднання до Комунальної установи Сумська гімназія № 1 м. Суми Сумської області».
Вищезазначене рішення Сумської міської ради оприлюднено на Інформаційному порталі Сумської міської ради.

Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 499 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кудра Альона Сергіївна

Початок збору підписів:

6 квітня 2023 р.

Відповідь дана:

14 квітня 2023 р.